Ayrılığın sebebini sorgulayıp, ona göre tekrar adım atma eğiliminde bulunur muydunuz?

Özellikle kız arkadaşlar... Şimdi düşünün ki;

2,5 yıllık bir ilişkiniz söz konusu oldu.İyi-kötü ayrılmak zorunda kaldınız...

Erkek arkadaşınız sizi 1 ay boyunca aramadı ve sosyal ortamlarda başka kızlarla konuştuğunu öğrendiğiniz de...

-Ona karşı olan aşkınız bir anda nefrete mi dönüşür yada dahada mı büyür?

-Siz de onun yaptığına inat, birileriyle konuşmaya mı başlarsınız?

-Eskiyi düşünüp tekrar gelmesine iç geçirir misiniz?

-Ayrılığın sebebini sorgulayıp, iki tarafında hatalarının muhasebesini yapar ve ona göre tekrar adım atma eğiliminde bulunur muydunuz?

Sorulara madde madde cevap verirseniz, daha makbul geçer...

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Verdiğiniz cevaplara istinaden yeni bir soru eklemek istiyorum.

-Peki bu yaptıklarını sizi unutmak için değil de , kıskandırmak icin yaptığını hiç mi düşünmezsiniz?

Sonuçta 2,5 yıllık bir ilişkinin sona ermesinden sonra, 2 tarafta tek çelsede unutamaz.

Yani bunu barışmaya yönelik bir adım gibi görmeseniz de, ima olarakta mı algılamazsınız?
Arkadaşlar az önce facebooktan elimden geldiğince çalıştım.

Ters birşey söyler(iz), gereksiz yere kırılmış kalpleri tekrar kırma korkusuyla arayamadım.

Gerçekten samimi olarak duygularımı dile getirdim.Ama bana adımla hitap etti, gerçekten çok zoruma gitti.

Ben onsuzluğa alışamadım, alışamicamda belki ama, onun bensizliğe alışması için ona bi kolaylık sağlicam.

Kendinize iyi bakın, hayatı doya doya yaşayın :) ama karşılıklı sevdiğiniz biriyle...Allah'a emanet olun.

Benden bu kadar :(
Hayat çok tuhaf, bundan 2,5 sene önce şaka yapmıştım, kaldıramamıştı.

Bakalım aslına tepkisi ne olur?İş işten geçtikten sonra elinden bişey gelmeyeceğini anladığında, yüzündeki o ifade ne olacak :/

Umarım reddettiğine,bana adımla hitap etmesine değmiştir.

Hem ona,hemde hayata "PES" ettim.Bu kadar...

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• başka kızlarla konuştuğunu öğrensem, her şey ne kadar boşmuş derim nefret etmek isterim ama nefret edemesem de aşırı kırılır ve üzülürüm..inat edip başkalarıyla konuşmam ama artık benm için önemini yitirdiğinden bende konuşmaya başlarım yavaş yavaş..ama bunu inadımdan dil verdiğim değerin yersiz olduğunu anladığım için artık bende rahat davranırım..eskiyi düşünüp tekrar gelmesine iç geçirmem için onun haklı yada haksız olmasına gerek yok özleyen herkes bunu otomatikmen düşünüyor..ayrılığın sebebini 1 ay dolmadan zaten sorgulamış olurum ve zaten hak veriosam karşı tarafa 1 2 gün içinde sakinleştiğimde gider özür dilerdim..1 ay olmuşsa emin ol hak vermediğim için 1 ay olmuştur..

0|0
    0|0
    • ben kıskandırmak için oldgnu düşünmem.. bi insan bu kadar ucuz davranmamalı. 2,5 yıllık ilşki diosun sence ayrıldgnda bu ucuzluğu hakedio mu?

• çok anlam yüklüosun herşeye ve bence facesini sil beni dinle...seven insan elbet gururunu kırar genede gelir..eğer gururu sevgisinden coksa şimdi itmez ilerde başka bişeyden gene bter

• valla çarşamba günü SON KEZ gidip yüzyüze konuşmayı denicem.2,5 senelik ilişkinin uğraşı 1-2 kere olmaz.Küfür gibi olmuş olur.O zaman da kabul etmezse planım belli.Facebook hesabımı kapatıp, numaramı da değiştiricem.

Daha önce böyle ufak tefek dargınlıklarımız olmuştu.Bana hep derdi, ben seni silmem,ne yaptığını görmem lazım vs. Face pisliğini kapatır, kafamı rahatlatırım.En azından beni sinir edecek bişey yaptığını GÖRMEMİŞ olurum :/

• 2,5 yıllık ilişkiye yazık etti diye düşünürüm ama seviyorsamda ögrendiklerim canımı yakar...

0|0
    0|0
  • kızalarla konuşunca direkt soğurum,ona inat konuşmaya uğraşmam.onu bitrmeme sebep olur.bitince başka birisini düşünebilirim.

0|0
    0|0

• direk soğuma sebebi olmaz artık

0|0
    0|0
  • Ona karşı olan aşkınız bir anda nefrete mi dönüşür

0|0
    0|0
  • İyiki ayrılmısız derım

0|0
    0|0
  • Benım hiç umrumda olmaz..