Mario'nun kezban peşinde koşarak ömrünü harcaması üzücü müdür?

az önce fark ettiğim şey.

super mario kendi halinde emekçi bir abimizken kendini prenses sanan bir kezbana kapılıp onu mutlu etmek için çeyrek/yarım altın toplayarak, it kopuk ejderhayla uğraşarak, yerin 1 km altında kaplumbağa yiyip iftar açarak ömrünü heba ediyor.kendini prenses sanan kezban da nasıl bir kezbansa mario'nun topladığı altınlar bir türlü hanımefendiye yetmiyor, böceğe sineğe dönüşüp(çirkefe bağlayıp) gerçek yüzünü gösteriyor. işte kezban lobisi böyle oyunlar üreterek bilinç altımızı nakış gibi işledi, böyle haksızlıkları normalmiş gibi kabul ettirdi.işçisin sen işçi kal mario kardeş

giy hadi tulumları...ah ulan çocukken şimdiki aklım olaydı mario'ya "başkan senin kurtuluşun prensesi boşverip kuyumcu açmakta" derdim, hepimizi saraylarda yaşatırdı mario reyiz.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu bugün okuduğum en güzel yazıydı süpersin yaaaa öldüm gülmekten

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• mario da kıvanç tatlıtuğ tipinde değil yani

1|0
    0|0
  • çalıntı bir yazı sankı :)

0|0
    0|1
    • Ekşide entryisinide açan benim yazanda benim git sor soruştur ithamda bulunmadan önce dümbelek

• bende senin saçını başını yolarım şimdi anla ozaman sendeeee yazdıklarımı delirmiş

• Magic git işine elimde kalırsın şizofreni

• çok hoşmuş :D

0|0
    0|0
  • işte gerçek aşk budur :D

1|0
    0|0
  • üzücü tabi ama napalim adam seviyor sonucta. seven insan napmazki :)

0|0
    0|0
  • Anca mario yapar bu kadar şeyi :) 40 canını aynı kız için harcıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kezbanı birde onun gözüyle görmek lazım:/

1|0
    0|0
  • Biz sadakatı ve azimi Mariodan öğrendik..Ne kadar canı varsa hepsini aynı kıza harcıyor, helal olsun adama. :)

2|0
    0|0
  • Senin mario'yu kezbana koşturman kadar üzücü.

0|0
    0|0
  • Mario ve Luigi isminde muslukçu iki lümpen proleterin aristokrat prensesi kurtarmaya çalışması inandırıcı gelmiyor, hep dış mihrakların oyunu bunlar! Filmdeki Daisy arkeologdu he

0|0
    0|0
  • all marios of the earth unite!

0|0
    0|0
Yükleniyor...