Bu kedi beni deli edecek!

bu kedi beni deli edecek mamadan başka bişey yemiyo olabilir et veriyorum kıyma veriyorum yemiyor mama kabı agzına kadar dolu gelip gidip yiyor ac değil kesinlikle bide kaşar peynirini cok seviyor etli bişeyler yerken onada gastenin üstünde veriyorum yemiyor her sofrada masanın yanında ki yerini alıyor zaten :)) yemesede orda durur eşlik eder bize

e tamamda kuşlardan ne istiyor anlamadım akşam üstü gene bi serce yakalamış o nasıl yiyodu normalde yakalardım elinden ölmeden alırdım ama ben gördüğümde coktan yarısını mideye indirmiş. neden pişmiş/çiğ et veririm yemezken kuşlara bahcede yakaladığı farelere bu kadar düşkün anlamıyorum.

Güncellemeler:
avatarım daki dana oluyo kendisi

güncellemeye kızmayın yav.

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Abi korkmuyor musun? Ben karakediden çok korkarımda :)

0|0
    0|0
    • korkacak bişey yok çikolataaa hurafe onlar.

• korkma kediler dünyanın en asil hayvanlarıdır. yazık annelerine süt ekmek yemek artıkları filan ver sokak hayvanlarına bakıp sahiplenmek onları korumak sevaptır

• onu yapıyorum :) ne kadar korkasam onlara eziyete karşıyım uzakta bırakıp kaçıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Vahşi iç güdüleri yönlendiriyor onu da ondan.

0|0
    0|0
  • kedilerin belli aralıklarla et yemesi gerekir.senin teklif ettiğin etleri yememesinin bi sebebi vardır mutlaka.mesela sıcak şeyleri yemezler.ılık yani soğuga yakın olmalı.buna dikkat ettinmi?

0|0
    0|0
    • asla sıcak vermem hayvanlara yemek kuduz olmalırına sebep oluyo cünkü el bebek gül bebek büyüttüm ben onu. verdiğim eti yememmesinin ne sebebi olcağını düşündüm aklıma gelmedi hani taze olmasıysa kendim kestiğim zamanda yemiyor ciğ de verdim pişmişte mümkün değil ama acayip şeyler yiyo sucuk yemez salam yemez sosis yer mesela sonra kaşar ve tulum peyniri yer diğerlerini yemez resmen secici

• evet bildiğin evin reisi yanında ben varsam köpeklere bile kafa tutuyo :)

• kesinlikle öyleler.benimkide sürekli gergin tetikteydi.kedimi pesliyorum aslanmı bazen anlamıyodum:)

• :( kuşa üzüldüm avlanma içgüdüsü işte dikkat edin de yakalamasın bari

1|0
    0|0
    • kaç tane kuş kaç tane fare aldım agzından sayısını unuttum 10-15 belkide hırlıyo ben yanına yaklaşırken kaçıyo serseri. sinekle bile geçinemiyo onunda peşinden koşuyo duvarlara zıplıyo sinek duvardaysa

• protein kaynagı bi de :D ıy neyse sustum :)

• hayvansı içgüdü hayvandaki. olağan. yediklerini ilk kez duydum.. parçalayıp atıyolar diye biliyodum..

1|0
    0|0
    • ilk başta öldürüp bırakıyodu şimdi çatır catır yiyo tok evin ac kedisi derlerya aynen öyle

• yetiştirilme şekli olabilir benim kedilerimin üstünde uyuyor muhabbet kuşlarım

0|0
    0|0
    • süpermiş yetişirkende apartman dairesinde yetişti bu kedi 1,5 yaşına kadar hiç dışarı cıkmadı evden 3 senedir filan bahceli evdede rahatlıkla fink atıyo

• bahçeli eve geçtikten sonra başlamış olabilir avlanmaya

• evet ondan sonra başladı ilk başlarda ölürüp bırakıyodu şimdi yiyo bide son 1 senedir.

• kara kedi :D

0|0
    0|0
  • bazı kediler garip oluyolar. Benim kedimde akvaryumların suyunu içer ama balıklara dokunmaz. balık verirsin yemez. Sosis kesip verirsin futbol oynar. Ama sinek yakaladımı da yer :D

0|0
    0|0
    • hele bide patiyi hafif kıvırıp o sosisi ileri geri ittirmesi :))

• ona balık vermeni istemiyor anlaşılan.

0|1
    0|0
  • sunum şeklinde sorun var bence gasteyle yemek mi verilirmiş hiç cık cık cık.

0|0
    0|0
  • Damak zevkine karisma yavrucagin.

0|0
    0|0
  • kendi çabalayınca daha çok hak ettiğini düşünüyodur belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok rahat yetiştirmişsin keratayı bu kardeşini örnek alsın biraz link

0|0
    0|0
  • çok şanslısın ne eglenceli bişey be :) yaradılış bana göre. babannemin de kedisi var, uzun yıllardır onunla yasıyor. ciğeri çiğ ver yemez, sıcak ver yemez, soguk ver yemez. iyi pişmiş fakat ılık olacak. cins işte :))

0|0
    0|0
  • Tekmeleyeceksin abi..

Ne kedisi ya?

0|0
    1|1
  • Ona söyle, onu yakacağım şeytan o.

0|0
    2|0
  • Kedi kadar nefret ettiğim bir hayvan yok..Uyuz, işe yaramaz, sinsi hayvanlar..Köpekler favorim <3

0|0
    2|1
Yükleniyor...