Neden insanlar hep başkalarının arkasından iş çevirir?

Onları çekemediklerinden mi yoksa kendilerini dünyanın merkezinde gördüklerinden mi ? ve neden insanlar hep birbirinin açıklarını bulmaya çalışır ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• karşılarındaki insan kendileri gibi olmadığı için çünkü çevrene baksana dürüstlük ve iyi insan olmak bir meziyet sayılıyor yani o derece çivisi çıkmış dünyanın

kendileri gibi niyeti bozuk yada dünyanın merkezi sanan insanlar hep beraberdır ve bununla güç yaratmaya çalışırlar birlikteliklerinden doğan , oysa kendileri gibi olmayan hümanist ve iyiniyetli dürüst insanları ise dışlarlar yalnız bırakırlar bunu kaldıramayan insanlar onlarla olmaya başlar bir süre sonra düzene uyar kaldıranlar ise daha güçlü ve dürüst ama gardını alan acımasız insan olup çıkarlar bir süre sonra önemli olan ise mazlumu ezmemek bu tarz iş çevirenlerin işlerini başına örecek kadar çakal olmaktır bunun içinde sebat etmek insanları iyi tanımak gerekir

çok şükür çok zor zamanlarım oldu ama atlattım atlatıyorum hayatın bana öğrettiği şeyleri paylaşmak istedim sadece

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fesatlıktan kotuluklerınden cekemedıklerınden dolayı

0|1
    0|0
  • Fesat yapılı insanlar yapar böyle

0|1
    0|0
  • Hayatın kısa olduğunun farkında olmamak,boş işlerle uğraşmak,cahillik...

0|1
    0|0

• kıskançlıktan sanırım :)

0|1
    0|0
  • Eziklik duygusu içinde olan, fesat olanlar yapar genelde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dinimiz gerçek manada bilmediğimiz yada gereğini yapmadığımızdan dolayıdır..

Cenab-ı Hak, Hucurât Sûresinin 12. Ayetlerinde mealen şöyle buyuruyor:

Ey iman edenler! Zannın bir çoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurlarını ve mahremiyetlerini araştırmayın. Birbirinizin gıybetini yapmayın. Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? İşte bundan tiksindiniz! Allah’a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah tövbeyi çok kabul edendir, çok merhamet edendir.

2|0
    0|0
  • Aslında bu iş hayatı için bi ritüel haline gelmiş misal ben bu konuda paranoyak derecesinde çoğuna güvenmem 50 kişi içinde 3 kişiye diğer her kes benim kuyumu kazıyo sanki :)

0|1
    0|0
  • çekememezlik tamamen

1|0
    0|0
  • demek ki bişeyleri doğru yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...