Bu ağrılar ne zaman geçer?

2 gün önce 50×3 dambil kaldirdim ayakta. Ve biraz yatarak agirlik kaldırdım. Dün ozellikle bugün kollarimi düz acamiyorum pazu yerlerim ağrıyor. Ağrılar ne zaman ve nasıl geçer

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarını çok zorlamissin ayrıca 50 çok fazla neden o kadar çok tekrar yaptın ki? Kaç kilo dambil? Spordan önce ve sonra esneme de yapmadın sanırım :) bol protein al ağrıları azaltır ama genelde ertesi gunu agrilar ortaya cikip 24 ile 48 saat içinde iyilesiyor :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ağırdı ve öyle yapayım dedim abarttim

• Bilinçsiz yapmışsın bir kere kas olmasını istiyorsan en fazla 10 tekrar çok çok ağırlıkla yapmalısın bu şekilde kendini sakatlayabilirsin. İnternette bir çok egzersiz programları var doğru şekilde yapılan onları araştır

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gün içinde gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendiliğinden 1 haftaya zorladığın için olmuştur veya ısınmadığın veya birden yüklendiğin tendonların Zarar görmüşte olabilir bu kadar bilgiyle çok yorum yapamıyorum

0|0
    0|0
  • yaşın kadar ağrır, 18 yaşındasın mesela 18 gün :D

0|0
    0|0
    • Seninki 10 gün ağrır o zaman bu nedir ya nasıl bir espridir

• kötü sözlerini duymamazlıktan geliyorum , espri değil babannem öyle der hep

• En geç bir hafta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 50 kilo dumbble 3 tekrarmi?, tam yaptigin hareket neydi?, agirlik bayagi cok oldugundan kaslarda yikim olmustur bayagi 2 güne felan gecer yemene dikkat et

0|0
    0|0
    • Hayır kilosunu hatırlamıyorum 5 kilo felan herhalde 50 tekrardan 3 er kez yani 150 kere normal klasik hareket

• cok tekrar yapmisin haci, tekrarlari 8-12 arasi tut ona göre agirlik sec daha iyi sonuc alirsin, agrilarinida kafana takma onlar olmasa zaten cekilmez bu spor <3

• kardeş 3 set 50 tekrar mı yoksa 50 set 3 tekrar mı? yazdığından 50 set 3 tekrar anlamı çıkıyor genelde ilk set sonra tekrar sayısı yazılır. Ağrıların için iyi dinlenip iyi beslenirse 2-3 güne tamamen geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...