Sevgiliniz sizin için intihar etse ne yapardınız?

çok büyük bir tartışma yaşadınız telefonda.. ve 1 gün sonra size sesli mesaj atıp intihar ettiğini öğrendiniz. ne yapardınız?

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• intihar ettigi kesinmi onu bilemeden birsey diyemeyiz.Bircok genc sevgilisi ile kavga edip sonra demogoloji olsun diye intihar ettim diye yalan söyler.

Ayni sehirde yasamiyorsaniz bunu ispatlamak zor: ispat olmadanda birsey demek anlamsiz.

Ancak can tatlidir bu zamanda kimse kimse icin intihar etmez sevgilin olsa bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• muhtemelen intihar etmemiştir beni üzmek için yalan söylediği için, gerekçemi söyleyip onu terk ederim bir daha bana ulaşamaz.. ve eğer intihar edipte ölmediyse yine terk ederim bir daha onu aramam çünkü psikolojik sorunları vardır ve o kişi benim başımı ağrıtır ve sonu ayrılık olur illaki

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun İntihar edecek kişi reklam yapmaz. Notunu bırakır sessizce ve çekip gider.

0|1
    0|0
  • kişiliksiz insanlar intahar eder. tartışma ile intahar düşünen insan sorunlu demektir. kurtulduğuma şükrederim

0|0
    1|0
  • Vicdan azabı çekerdim.

1|1
    0|0
  • Allah öyle bir olay yaşatmasın... O bir kez siz her gun ölürdünüzz...

0|1
    0|0
  • ımam o malum soruyu sordugunda helal olsun deyıp son gorevımı yerıne getırırdım.gercı intahar edenlerın namazı kılınıyor mu tam emın degılım

0|0
    0|0
  • öyle beyinsiz biriyle çıkmam...kendini bilen hatun yaşamın değerini bilir sende biliyorsundur umarım...

0|0
    0|0
  • lütfen biraz daha mantıklı olalım ltfn pls :) la ağlını kullan mike sen öldükten sonra hepten elden gidecek D:

0|0
    0|0
  • Salak bi sevgilim olmaz beni hafızasndan siler gerekirse ama salak olmaz benim birlikte oldğum kişi. ...

0|0
    0|0
  • Artık yapacak bişey yok, vefat etmiş...

Giderim cenaze namazını kılarım.

0|0
    0|0
  • Şehir terkederim izmiri merak ediyorum çok :)

0|0
    0|0
  • psikopat mısınız amk nesiniz

0|1
    0|0
  • cenazesine gidip son görevimi yerine getirirdim

0|0
    0|0
  • Mekanı Cennet olsun der Unutmaya Çalışırım .s

0|0
    0|0
  • salak derim valla

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin der yeni bir sevgili bulurdum

0|0
    0|0
  • Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun der hayatıma devam ederim

0|0
    0|0
  • ölürse benim ölmezse ellerindir derim :)))

0|0
    0|0
  • O kişi zaten sevgilim olamazdı. çünkü beyinsizdir intihar eden kişiler.

0|0
    0|0
  • çok üzülürdüm ...aması şuki allah korumuş derdim sorunlu bir tiple ömür boyu yaşamaktan...

0|0
    0|0
  • - intihar, sesli mesaj.

- yaşıyor, hala vakit var.

- 112

0|0
    0|0
  • demekki seni sevmiyormuşki intihar etmeye kalkmış...

0|0
    0|0
  • millete rezillik başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • salak der terk ederm

0|0
    0|0
  • en çok korktugum şey bu birinin sebebi olmak. ne yapardm hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • karakterinee söverim onun

0|0
    0|0
  • danışmanlığını yapardım

0|0
    0|0
  • güle güle derdim ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • Hemen hastaneye kosardim.

0|0
    0|0
  • bütün hayatımı mahvederdi o vicdan azabı

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmez .

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • genelde intihar ederim diyenler blöf yapıyor hiç intihar edenine rastlamadım daha henüz

0|0
    0|0
  • Kendisi mi söylüyor intihar ettiğini ? İnanmam herhalde .

0|0
    0|0
  • Bole bi bencillik yapmasina cok sinir olurdum

0|0
    0|0
  • başıma böyle birşey geldi çok şükür ki ölmedi çok büyük bir vicdan azabı olurdu

0|0
    0|0
  • onun benden öncesınde psıkolojık sorunları oldugunu düşünürüm vıcdan azabı cekerım suclu oldugumu dusundugum ıcın degıl sadce bunu benı sebep gostererek yaptıgı için bır de benı sevdıgıne ınanıyorsam ... ben üzülürüm ya öyle bır duruma katlanamam

0|0
    0|0
  • ben bi ara yaptım.5 yıllık erkek arkadasımla tartıstım hata benmdi.beni eve cok uzakta ıssız bi yerde bırakıp gitti.haklıydı.snra ben bi ara sokaga girip sakladım kendmi :D biliyodum beni arayacagnı kapadm telefonu.aramıs beni oralarda garibim.sonra eve geldim telefnu yönlendrmeye atıp elveda dedm.gece yarısına kadar telefnu acmadm.kardesmı arayıp aglamıs cok tuhaf bigündü :D hala berbaerz o da iyi bi ders aldı kurban oldugum ya :) onu verenede kurban olurum :)

0|0
    0|0
  • canim

benim eski sevgilim intihar etti, beraber degildik o dönemde, cok sene gecti ardindan ama insan vicdan azabi cekiyor. nisanliyim ve mutluyum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...