Bizim için umut var mı?

7aydır birbirimizden hoşlanıyoruz. Birden bire 1 ay önce kontağı kestim onunla ailevi sorunlarımdan dolayı. Yılbaşını bahane ederek tekrar yakınlaşmak istedim ama bana çok doğuk davranıyor.

Tüm mesajlaşmaları buraya yazıyorum objektif bakabilmeniz için.

Ben:Selam, nasılsın?yeni yılını ilk ben kutlamak istedim. Yeni yılın sana sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. görüşürüz

O: Selam tsk ederim, umarım sende iyisindir.. Tsk ederim güzel dileklerin için . Umarım senin içinde geçerli olur yazdıkların.

O: Evdemisin?

Ben: Hayır akrabalardayım, oturuyoruz sen napiyorsun nasıl geçiyor?

O: iyi bende ablamdayım oturuyoruz

Ben : Tamam iyi eğlenceler, kendine iyi bak

O: Sağol sanada sende

2gün sonra ben tekrar yazdım selam nasılsın iyimisin diye soğuk çevap verince benle kusmusun? çok resmi yazıyorsun yazdım

O:yazarken gravat takıyorum.. bilmem kusmuyum kusmusun kusmuyuz ben bişey anlamadım..

-Bende: dalga geçmene gerek yok demek istediğimi anladın dedim

O: seninde sormana gerek yok. Herşeyi biliyorsun

Ben: Evet biliyorum o yüzden yazıyorum ama sende hiç yardım etmiyorsun

O: Nasıl yardımcı olmamı istiyorsun

Ben: Başta soğuk davranmayarak, görüyorsun kendimi afettirmek istiyorum hiç oralı olmuyorsun

O: Affettirmek

O: Neden

O: Tavır alıyorsun

O: şimdide affetirmek diyorsun

O: Ben bişey anlamıyorum

Ne yapmak istiyor ben anlamıyorum, o yüzden fikirlerinize ihtiyacım var.

Güncellemeler:
kizlar sizin fikirleriniz nelerdir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadas kendisini naza cekiyor.ancak bunu uzun süre sürdüremez.Hatan varsa özür dile ama sonrasinda üsteleme adimi kendisi aticaktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bak mesajındakı sekle bak

----O: Evdemisin?

Ben: Hayir akrabalardayim, oturuyoruz sen napiyorsun nasil geçiyor?

O: iyi bende ablamdayim oturuyoruz

Ben : Tamam iyi eglenceler, kendine iyi bak

O: Sagol sanada sende

oldumu sımdı sende bu mesajdan sonra hala mesaj beklıyon yanı senınkıde ıs yanı kasmıssın bıraz yanı hem olsun hem olmasın kararsız bırakan sensın ıstıyorsan konusursun sohbetı kesersen cevap gelmedıgı ıcın de hıc debelenme

1|0
    0|0
    • benim hiç sevgilim olmadi, ne demem gerekirdi? ona nasill davranmam lazim bilmiyorum :(

• bunu kızlara sorucan kardesım kızlarda destek olmamıs kı sımdı ne dıyım sımdı ben erkek arkadasının yerıne olsam derım ne lan derdın senın derdım ne yapmak ıstıyorsun hem sesımı duymak ıstıyorn hemde fılme bak kapat telefonu derdım

• Kardeşim,yazdığın mesajlara bakılırsa bence çocuk senden soğumuş gibi görünmüyor. Ama eğer konuşacaksan gerçekten mesajla değil, nesslii'nin dediği gibi karşına çek konuş çünkü telefondan veya internetten insanlar boş konuşabilir ama yüz yüzeyken daha sakin olur diye düşünüyorum. 1 ay içinde belki başka kızlara yakınlaşmış olabilir ama seni tam olarak unuttuğunu da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • arkadaş haliyle brzcık burnunu sürttürtmek istiyor. daha açık konuşmayı deneyebilirsin mesela özür dile

1|0
    0|0
    • dogru duzgun gorusebilsek dilicem ama firsat vermiyor

• zorla brz üstele . hatta brz dik konuş. bana baksana sen die gir konuya. seni dinlemesini sağla :)

• o zamanda gozunde basit bir kiz gibi gorunmekten korkuyorum, off çok zor islermis bu isler :)

• sorun suki ailevi sorunlarını bahane ederek kontagı kesmen yalnış hatta bu sorunlarını onunla paylaşman ondan yardım istemen gerekirdi bu şekilde oda kendisini sana daha yakın hisseder ve sana yardımcı olmak için elinden geleni yapardı sen tersini yapınca o da yalnış düşüncelere kapılmış

0|0
    0|0
    • aile sorunlarimi anlatinca beni kuçuk gormesinden korkuyorum, o yuzden anlatamiyorum. Peki kurtaramazmiyim?

• ailevi sorunlarından dolayı seni küçük görücek birisinin senin için doğru birisi oldugunu sanmıyorum unutmaki seni seviyorsa herşeyinle sever kusurlarınla güzelliğinle herşeyinle durumu kurtarmak istiyorsan ona herşeyi anlat bunun seni anlaması için yeterli olacagını düşünüyorum

• bence yazışmalardan doalyı yanlış anlıyorsunuz birbirinizi yüzyüze görüşün

0|0
    0|0
  • cocuk senden soğumuş uzaklas yavaştan.

0|0
    0|0
  • pek umut görünmüyor ne yazıkki

0|0
    0|0
    • neden? nasil bu kaniya vardin?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işler mesajda olmaz tatlım , o kadar istiyorsan çek karşına bi konuş bakalım açık açıkk ne var ne yoksa cunku o sana boyle soguk davranmaya devam ederse sende acı cekeceksin hep en güzeli cek ve karsilikli ne var ne yoksa acik acik konusun

0|0
    0|0
    • iyide aramizda 300km var, oda sorun degilde tatil gunlerimizde birbirine uymuyor yani iyice ayarlanmis olmasi lazim..

• Mesafeler engel degildir bulmalısın bir yolunu bu kdr rahatsızsın ki bize bile sormuşsun bu soruyu o zaman ara ve onunla konuşmak istediğini soyle inan yazmakla konusmak daha farklıdır

Yükleniyor...