Maç için yine kg vericem ama bu kez diyet istiyorum?

Poşet giyip antremanda bayilacak gibi olmaktan ac kalmaktan biktim.. Diyet bilen var mi 3 kg vericem

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bırak dıyetı ye gıtsın

0|0
    0|0
    • olmaz öyleee tartı günü hakemlere ne diycem ben :(

En İyi Kız Görüşü

• Ben şöyle yapıyorum. Hiç abur cubur yok. Acıkınca meyve yoğurt. Vs. Ekmek de yok sürekkş sağlıklı beslen sabah birkaç egzersiz yap ve sürekli haraket halinde ol verirsin bol şans :))

0|0
    0|0
    • sabahları tepe koşusuna gidiyoz zaten ben sporcuyum mac icin vericem dedim ya. sağol yinede günde 2 ekmek yemezsem deliriyorum

• Kendine hakiö ol şöyle düşün yemezsen maçr için zayıflayacaksjn

Erkekler Ne Diyor 7

• 1-1,5 ayda 3 kg verebilirsin. Şekeri, gluteni vs. kesersen faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen ki kas kaybedip güçten düşme karbonhidratı çok çok az ye maçtan 1 gün önce ve maç günü su içme

0|0
    0|0
    • mactan 1 gün once tartı oluyo zaten tartı bitince abanıyoruz yemeğe maca ac cıkılır mııı

• Kg yi karşılıklı gol diye düşündüm bian. Ve iddia oynayan kızmı olur diye girmiştim. Gidiyorum

0|0
    0|0
  • 3 kg vermek kolay ama ne kadar günde vermek istiyorsunuz bu önemli.

0|0
    0|0
    • eylülde macım var iste

• günde 2-3 ekmek yalnız

• Temelde zaten kilo vermek dediğimiz kavram üç şekilde çıkıyor; yağ, su, kas. Bunlardan su kaybında verilen kilo zaten direk alınıyor geri, kas kaybetmek ise sıkıntı. Bunu direk yağ üzerinden vermeye çalışmak doğru olan. Sizin poşet yöntemi bence daha çok vücut üzerinde bulunan su'dan verilen kayıp çoğunlukla, bence de verimli değil, hocanızın dediğine katılıyorum. Daha çok günlük aldığınız kalori ile harcadığınız kalori'yi hesaplayarak daha kolay ve verimli bir kilo kaybı sağlayabilirsiniz.

• Sende ne ovundun ama bir taekwondocu sun die bee masallah tum sorularin ayni

0|0
    0|0
  • karşılıklı gol olur

0|0
    0|0
  • Diyete bulasma sen ekmek yiyorsun cook spora devam et ;) bu arada dünde konuştuk ama tanisamadk :)

0|0
    0|0
    • ekmek vazgecilmezim işte mecbur kısıcam yine çok yemek yiyorum napiyim. kilo almıyorum ama vermek sıkıntı. kas kilo yapmış resmen :(

• Bu arada tanisalimmi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...