Testere siz olsaydınız nasıl bir işkence planlardınız?

ewt hepimiz iğrenerek dehşet ve vahşetle izledik tüm serilerini... siz testerenin yerinde olsanız kime nasıl bi işkence uygulardınız? :))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmedıgım oldurmek ıstedıgım herkesı toplam 10 kısı falan lux bı buyuk bi eve kapatırdım her bırı bır odada anahtarlarıda kurbanların mıdesıne atardım cıkıs yok tabıkı cıkmak ıcın korıdor 5 anahtar gereklı olurdu onlara sadece çakmakla hafıf keskın bı taş verırdım ve yıyeceklerını ıcıceklerını keserdım bıtırrdım onlara 1 ay muddet verrdım egerkı bırbırlerını oldurmeyıp toplu ıntıharlara kalkısırlarsa tek tek ısgenceyle kendım olduruurm derım onlara egerkı bırbırlerını oldurulerse sag kalan 5 kısı kurtulucak cıkıcak derım sonra baslasın aksyn gerılım hep ınsan etı yıyıp kan ıcıcekler cıkana kadar bellı bı muddt sonra 5 kısı kurtuldugunda onları tam cıkıs kapısında kendı ellerımle oldurcm yanı kurtulusları yoook

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nefret ettigim ve intikam alacagım bir bayansa tırnaklarını koparacak şekilde bir işkence düzenlerdim.

0|0
    0|0
  • soru cok ınce bı soru ama turk mılletı testere degıl destere gıbı plan yapar..

0|0
    0|0
  • hep katlıam hep katlıam nereye kadar bea

0|0
    0|0
  • Sen yat yat bu nasıl bir soru böyle canimisin kızım sen :))))))))))

0|0
    0|0
  • adamın üstünü çıkarırdım.üzerinde pet şişe eritir damla damla yakardım adamı

0|0
    0|0
  • İzlerken aklıma bir kaç fikir geliyordu:)

0|0
    0|0
  • ya ne biliyim bulurdum bi şeyler electric nipple shock falan uydururdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birini alıp hücreye kapatırsın. Arada dandik yemekler verirsin. Sonra, odaya *ıça *ıça kendi dışkısıyla ölür arkadaş..

Hani daha sadist durumlar varda, pahalıya patlar onlar. Bu hem ekonomik, hem çektiriyor..

0|0
    0|0
  • burunların orta izasından aşağı doğru keserdim ortadan 2 ye ayrılırcasına. nihahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...