Beşiktaş'ın borcu açıklandı, düşünceleriniz neler?

Kulübün özkaynaklarınında negatif olduğu açıklandı sizce Beşiktaş kısa sürede üstesinden gelebilir mi? Yorumlarda BJK kolay kolay belini doğrultamaz bunlar iyi günleri diyen de var siz ne düşünüyorsunuz?(971 milyon 795 bin 974 lira)

http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-besiktasin-borcu-7

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oha bütün taraftarla pavyonda yeseler yine harcayamazlar. l*n amerikada 7 sülale yaşar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kur farkından dolayı borç büyüdü maalesef ama aynı durum şu an fb hariç tüm Türk takımlarında var. Ffp durumunda bu seneyi kurtarmış gözükse de sırada da gs var :)

0|1
    0|0
    • GS CL den iyi para alıcak transferede fazla para harcamıyolar rahatlar biraz ne kadar kombine sattı hiç bakmadım ama iyiye doğru gider diye düşünüyorum FB nin ülkeri var ona birşey olmaz :)

• UEFA ile toplantınız olacak bu sıra diye biliyorum netleşir durumunuz. :)

• Olsun onlar serefli 3. sdhdkj 😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 971 milyon liralık borca rağmen:
    - 1 sezonda 3 kupa birden kaldıran,
    - Namağlup şampiyonluğa ulaşan,
    - Dünyanın en ateşli sayılı taraftar gruplarından birine sahip olan,
    - Akustiksiz statta 132 desibel ile ses rekoru kıran,
    - Satranç, briç, judo gibi diğer branşlarda üst üste şampiyonlukları olan,
    - Gezi eylemlerinde Türkiye'yi birleştiren ve halkın sesi olan,
    - Taraftarı Uluslararası Empati ödülüne layık görülen,
    - Zamanında Barcelona'yı 3-0 yenen, Manchester'i, Liverpool'ü deviren (8 golün intikamı)
    -8 gol yemesine rağmen BEŞİKTAŞ atkısını 1 milim aşağı indirmeyen,
    - Cefakar bir taraftara sahip olan ve son sözü her zaman BEŞİKTAŞ olan... Daha sayamadığım niceleri...

Bazı şeyler parayla ölçülmüyor, büyüklük parada ve kupada olmuyor. Evet, bizler şerefli üçüncüleriz ama şerefli üçüncülük şerefsiz birincilikten iyidir. BEŞİKTAŞ'ta para değil yürek konuşur.

Son sözümüz: "Bizden iyisini yapana kadar EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ..!"

0|0
    0|1
  • Tıpkı gs gibi borç boğazda
    Uefadan mali nedenle ceza yememek için çabalayan yöneticilere aciyorum

0|1
    0|0
    • benim sorum farklıydı ama olsun :)

• Ben de diyorum ki sadece tek takıma odaklanacagimiza öz eleştiri de yapıp kendi takımımız dahil degerlendirmeliyiz
      Hepsinin mali durumları birbirinden beter

• Çok haklısın sadece lig tvde gezerken resmi açıklama gelmiş fikirlerinizi merak ettim yoksa GS de hatta çoğu anadolu kulubüde borç batağında BJK biraz abartmış işi okadar genel olarak daha iyi yönetilmeli takımlar.

• paraya bak be üfff

0|1
    0|0
  • iyi yemişler yine 10 tl lik feda tisörtlerini kakalarlar millete

0|1
    0|1
    • Resmi açıklama bu Sinan Engininde dediği gibi borçta azalma filan söz konusu değil demekki.

• 10 tane beşiktaş alınır o paraya * bejeke bitmiş.

0|1
    0|1
  • benı ılgılendrmaz

0|1
    0|0
  • Çok borç var çok

0|1
    0|0
Yükleniyor...