Spor yaparak zayıflayan oldu mu?

spora basladım. haftada 3 gün 1 - 1.5 saat arası spor yapıyorum. diyetsiz de kilo verebilir miyim arkadaslar böyle kilo veren oldu mu

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• sporun yararları tartısılmaz ama seker seker seker bunu hayatından cıkar kek pasta jelıbon çıkolata ,kola gazoz aklına seker namına ne gelırse kesınlıkle cıkar 2 ay sonra buraya guncelleme yap kesın sorunun çözulmus sekılde.çaya dahı seker atma . bunları denettırdım ve kesınlıkle sonucları ıstedıgımız gıbı oldu sanada tavsıyem budur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Geçen ay evden kaçtım 6 kilo verdim 15 günde

1|0
    0|0
  • tabıkı verebılırsın.. ben 2 haftada 8 kılo vermıstım.. ama qunde 4 km kosuodum.. ve cok ıı terlıodum.. oyuzden spor yap..

0|0
    0|0
  • diyetsiz vermek zor. kalori hesabı yapmalısın.

sen günlük 3500 kalori al. günlük 1 saat koş diyelim.

kilo vermessin üstelik alırsın.

ihtiyacın olan kaloriden daha az kalori tükettiğinde kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Diyetsiz istediğin sonucu alamazsın. Senin yediğin bir nestle damak çikolatanın kalorisi her bir spor yaptığın gün harcadığın kalori kadar. Teşbihte hata olmaz. Aklında canlansın diye böyle bir örnek vereyim dedim. Bu kadar zor olmamalı boğazı tutmak.

0|0
    0|0
  • vallaha spordan kastın ne onu ogrensek daha acık olur.ben gecen az 3 ayda 20 kılo verdım.her aksam 1 saat kosuya cıkıyordum ve aksamları yemek yemedım 3 ay boyunca.ekmegı sekerı ve hamur ıslerını tamamen cıkardım tabaklarımı azalttım.az yıyorum yeterlı gelıyor mıdem ufaldı artık.ama tabıkı spor cok onemlı

0|0
    0|0
  • verirsin proteın agırlıklı beslen dıyet yapma beslen ama proteın agırlklı beslenıceksın haftada 4 5 gun hızlı cok set az kılo calıs verirsin

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün spor iyi de her gün en az 45 dakika yürüyüş yapsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Diyet yapmana gerek yok düzenli spor yaptığın zaman zayıflarsın.Yallnız, spor yaptığın için normalde yediğinden daha fazla yemek isteyeceksin, ona dikkat et.Normalde yediğinden fazla yeme.

0|0
    0|0
  • sporr zayıflatır tabii ben zayıf olduğum icin sporla aram ii değil öyle arkadaslarla halı sahaya gideriz iste

0|0
    0|0
  • diyetsiz ne kadar spor yaparsan yap kilo veremezsin

0|0
    0|0
  • ben 22 kg...

0|0
    0|0
  • niye sadece 3 gun ?

0|0
    0|0
  • hiç sorma 10 kilo verdik:D:D:D

0|0
    0|0
  • kilo vermesen bile sağlıklı yaşama dahil oldun ne güzel işte

0|0
    0|0
  • verebılırsın devam et

0|0
    0|0
  • oldu ben :)

0|0
    0|0
  • spor yapmadan zayıfladım ben

0|0
    0|0
  • 3ay spor yaptım 1kilo veremedim, yazın işe girdim 2ayda tam 10kilo verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olur ama dıetle daha hızlı verılır

0|0
    0|0
  • diyet yapma porsiyonunu küçült ara öğünlerde meyve ye günde 10.000 adım at senden iyisi yok :)

1|0
    0|0
  • geceleri yeme bol bol hareket et verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...