Sevgiliniz ya da eşiniz KS'ye artık girmeyeceksin dese ne yapardınız?

hı hı soru aynen bu :)

sevgiliniz yada eşiniz ks ye artık girmiceksin dese napardınız girermiydiniz yine :) sevgilim yok diyip yırtmaya çalışmayın .) olduğunda napardınız :)

Güncellemeler:
arkadaşlar öncelikle zahmet edip yazdığınız cümlelerinizin her bir harfi için çok teşekkürederim .

RABBİM den dileğim inş. hepiniz eşlerinizle olucak eşlerinizle ağaz dolusu kahkahalara

gireceğiniz mutluluklar yaşarsınız her daim . soruya gelince sevgilim olsa buraya girsin

istemezdim yanlış yorumlayanlar çok oluyo

ben hatasını anlasın diye trip atsam bigün ve o bunu burda sorsa apsolit yağmuru başlar ayrıl ,

seni aldatıyo falan sonunuzu iyi görmüyorumlar havalarda uçuşur .

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

• sonucta sevgılımden ayrı bısı yapmayacagımdan kımseye yazmayacagımdan ıstese benım nıcımle gırebılır yazdıklarımıda okuyabılır saklayacak bırseyım yok tabı bu arada sevgılım esım olmadıgından bır sıkıntı yok oldugunda da benım profıl bılgılerımı bılmeyecekte ne yapacak bana guvenmeyecek olan sevgılım ıle ısım olmaz da olmadıda ;) relax yani

0|0
    1|1
  • onun söylemesine fırsat vermeden ben hesabımı kapatırım. onunla ilgilenmeliyim çünkü. bütün ilgimi ona vermeliyim.

0|1
    1|1
  • Tövbe billah girmem gardaş

0|2
    1|2
  • girmem bir bok yok burda.

1|2
    3|1
  • Mantıklı bir sebep sunmasını isterim. Sunamazsa kusura bakmasın.

0|0
    1|1
    • kıskanıyorum demesi yetmezmiydi sunmaların geneline .

• Gereksiz kıskançlıklara giren bir hatun eşim olamaz ,

Kıskanıyorum kelimesi zaten illet bir kelime, eşim olabilir fakat üzerimde tam yetki hakkı vermez ona.

• istediği bu olsa keşke

0|1
    1|1
  • ne güzel mal bu

0|0
    2|2
Yükleniyor...