Sizce Galatasaray'ın transfer politikası ve yönetimi nasıl?

Sizce Galatasaray'ın transfer politikası ve yönetimi nasıl?Evet ben bir galatasaraylı olarak soruyorum. İyi mi sizce takımın durumu?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• ben de bir kadın galatasaray taraftarı olarak cevap vereyim

bu sezon poldi dışında adam gibi transfer yapılmadığı doğru fakat bizde zaten sneijder, muslera, melo gibi dünya yıldızları mevcut. fen*rin aldığı futbolcular fen*ri galatasarayla aynı seviyeye bile getiremedi emin olabilirsiniz, çünkü kadro uyumu diye bir şey olmayacak. bir anda büyük yüzdesi değişen kadrolar uyum sorunu çeker ve başarısız olurlar bunu shaktar maçında gördük.

bilal kısa transferini herkes eleştiriyor ama yasin gibi bir adam bu tip bir denemeyle keşfedildi bu denemeler olmasa yasin gibi bir yetenek dandik takımlarda sürünüyor olacaktı

diyeceğim o ki şampiyonlar liginde gidebildiğimiz yere kadar gideriz. finali kazanmayı geçtim finale kalmamız zaten mucize. fen*r de dünya yıldızı futbolcularıyla türkiye kupasını kazansın artık :D

0|3
    0|0
    • Bak sen. D

• ikiniz de yanlış düşünüyorsunuz, şimdiden daha iyi oynayıp oynamadığı da, gruptan çıkıp çıkamayacağı da belli olmaz

• geçen sene ki futbola göre hazırlık maçlarında ve bursa maçında daha iyi oynadı ya Allah Allaahh

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sporsever olarak konuşuyorum. Bir taraf olarak değil.

Hayır başarısız. Asla Fenerbahçe gibi olmamalı. Alıp eskiten zihniyetinde olmamalı Galatasaray. Alıp yetiştiren olmalı. 32 Yaşında Bilal alan değil 18 yaşında altyapıdan oyuncu çıkartıp satan olmalı. Ajax gibi Porto gibi olmalı. 30 Yaşında Podolski istemiyorum Galatasarayda. 1 Milyon Euroya aldığı oyuncuyu 10 Milyon Euroya Dortmund'a satsın istiyorum.

Galatasaray'ın UEFA ile ciddi bir sorunu var. Fazla para harcama hakkı yok. Galatasaray zaten çok borçlu bir kulüp Fenerbahçe ile sidik yarıştırması son derece yanlış olur. O zaman ne yapmak lazım? Carol gibi yıldız adayı oyunculara yönelmek gerekir.

Bu imkansızlıklar içerisinde Sabri'ye verilen para fahiş. Yanlış iş.
    İbrahimoviç gibi 33 yaşında son transferini yapacak adama verilmemesi gereken paralar. Kaldı ki o bölgede oynayan Burak, Umut ve hatta Podolski var.
    Galatasaray'ın sorunlu bölgeleri çok yanlış tespit ediliyor. Defans hattına takviye lazım. Orta sahada Melo gidince yerine adam bakmak lazım.

Yüksek sözleşmesi olan Yekta, Hamit, vb. oyunculardan bir an önce kurtulmak gerek.
    Seneye bedavaya gitme imkanı olan Sneijder ile sorunu bugünden çözmek gerek.
    Para gelecekse Muslera yüksek bedelle satılmalı. Aynı şekilde Alex Telles de. Fakat transfer piyasası kapanmaya yakınken yerine nasıl oyuncu bulunacak, işte hata burada başlıyor.

Galatasaray'ın bu sene ki transfer politikasındaki tek doğru UEFA kriterlerini yakalamaya çalışmaları ama geri kalan işler hep hatalı. Galatasaray'ı iyi bir sezon beklemiyor.

0|2
    0|0
    • haklısın bencede öyle. iş yapmayan adamlar gönderilip enerjisi yüksek aç adamlara yönlenilmeli.17-24 yaş arası transferler yapmalıydık

• Örneğin Semih Kaya çıktı altyapıdan. Bugün GS satsa en az 6-7 Milyon Euro eder. Semih Kaya gibi gençlere şans vermek lazım. İşe yaramayanları da bir an önce elden çıkartmak lazım. Arda Turan gibi bir sene kiraya verilir. Dönünce bir sene bakılır. Olmuyorsa da hemen satılır. Aydın Yılmaz veya Emre Çolak gibi 10 sene bekletmenin bir anlamı yok.
      Bir oyuncu değerini bulunca satmak lazım. Satmayınca Volkan Şen veya Sercan Yıldırım'ın Bursa'da oluşturduğu sorunlar boy gösteriyor. 10 Liraya satmayıp bekliyor kulüpler sonra 3 TL'ye zar zor satıyorlar.
      Allah aşkına Tarık çok mu gerekliydi. Dünya paralar verildi. Yazık günah. Sabri 2 sene için dünya kadar para alacak. Yönetim çıldırmış. GS'ın başına aklı başında bir yönetim gerek her şeyden önce. Fenerbahçe'nin hovardalıklarıyla da sidik yarışına girmemekte fayda var. FB her sene para harcıyor ama GS'ın daha çok şampiyonluğu var. Bunun bir anlamı olmalı. Muhteşem kadro kurdu FB. Noldu Şampiyonlar Liginde? Bu işler parayla değil akılla yapılır.

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu takıma Lucescu lazım

0|1
    0|0
  • Bu sene pek iyi olmadı transferler

0|0
    0|0
    • bir kaçı iyi sadece ama ihtiyacımız olan bölgelere yapılmadı transferler

• İmparator gidince sarsıldı Cimbom

0|0
    0|0
  • Takım geçen seneye göre daha iyi. Yönetimi soracak olursan bir Aysal değiller.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Rezalet, takımın tekniği iyi bir forveti yok, düzgün kanat oyuncusu yok, gitme hevesindeki Melo'nun alternatifi yok, bekler rezalet, Sabri hala sağ bek oynuyor, ortasaha'nın direnci zayıf, Hamit Altıntop gibi artık ununu elemiş eleğini asmış adamlar takımdan 2-3 milyon euro para alıyor.

Selçuk İnan gibi tripli oyunculara rekabet olarak Bilal Kısa gibi 30'una kadar anadolu klüplerinde mekik dokumu adamlar getiriliyor falan.

Üstelik Mario Gomez olayı var, 'Çok para istiyorlar, 9 milyon bonservis, 5 milyon maaş' diye maval okudular ama Beşiktaş bedavaya 3.5 milyon maaşla getirdi adamı.

0|2
    0|0
  • yapılan transferler fena değil carole bilal ve podolskiyi mantıklı buldum jose ile jpkyi anlamadım bakacaz görecez sorun yapılmayan transfeler daha 1 ay var diyolar sabırla bekliyoruz bu alınan adamlardan podolski 11 oynar melo giderse belki bilal oynar carole belki tellesi keser belki ön libero da iş yapar ama şampiyonlar ligine yetmez bizim kadrodaki isimlere baksan kaliteliler ama artık yaşlandılar tempolar düşük form düzeyleri çok dalgalı sakatlık da çok oluyor sağ bek melo giderse defansif orta saha sağ açık elzem stoperde istiyorum chedjou ve semihden birini yedek bırakcak adam pahalı olabilir yinede alternatif alınırsa iyi olur ben bunları istiyorum ama yönetim sabriye zam yapıyor böyle olunca ben diyorum ki demekki bu adam 11 oynucak buraya transfer yok orta saha jose jpk bilal geldi carole de oynayabiliyormuş buraya da adam almıcaklar gibime geliyor sağ açığa volkan şen diyolar olcandan iyi ama ondan fazla işe yaramaz yasini kesemez bence ben durumu kötü görüyorum şu anda ligde fb ile bjk bizim önümüzde avrupa da ise sonumuz hayır olsun

0|1
    0|0
  • Daha önceki yönetimlerin oyuncu alması ve oyuncu yıgılması var
    kadroda kücülme şart
    genc yetenekli oyuncular tamam
    Ama su sabriye verilen para bence iyi degil yaa
    Sonra bruma neden kiralandı adam yetenekli oynatsana..

Bize genclere deger veren bir teknik adam lazım

0|1
    0|0
  • Takım aslında bu sene bir kumar oynadı diyebiliriz yani kemik kadroyu bozmadan üstüne Poldi Bilal Karacan Jose Carole gibi oyuncularla harmanladılar en büyük + mız uyum sorunu yaşamayız futbolcular tanıyor birbirlerini lig için ideal diye düşünüyorum ama CL için malesef yetersiz bir sağ bek stoper ve forvet alınması gerekiyor.

0|1
    0|0
    • forvet değil sol açık lazım forvette poldi oynar ama ibo gelirse iş değişir :D

• Yillik ücretlerin düşürülmesi lazim önce
    Takımdaki gerekli mevkilere transfer yapilmadi

0|1
    0|0
  • @DoctorGraham bu adam söylemişse bana laf düşmez :D

0|2
    0|0
  • Kulüpte hırsız olduğunu düşünüyorum. Her sene şampiyonlar ligine giden takımsın 4. yıldızı almışsın o kadar lig şampiyonlukları halen borç var transfer yapamiyoruz. Anlaması zor bu paralar nereye gidiyor merak konusu.

0|1
    0|0
    • futbolculara yıllık en az 2 milyon avro ödersen para tabii olmaz. dortmund bize 4 tane sallarken futbolcuları 500.000 avro alıyordu

• Tabi o da var. Ünal Aysal'ın şampiyonluklara katkisi büyüktür lakin şu an ki mali sıkıntının sebebide odur.

• tabii ama biz öncedende yıllık ücretleri fazla veriyoduk

• Vizyonu olmayan bir başkan
    uefa kuralları
    taraftarın istekleri
    Gerekli transferler
    oynanan futbol
    hic birşey yolunda gitmiyor şampiyon olan ve hersene cl yarışan bir takım ileri gitmesi gerekirken hâlâ nasıl geri gidiyor bu ülkede futbolun ne kadar cahilce yönetildiğini gözler önüne seriyor bir Galatasaray lı olarak inşallah o aradığım 2000 ruhuna tekrar doneriz.

0|1
    0|0
  • Burak yılmaz iyi sporcu

0|1
    0|0
    • türkiye sınırları içinde evet

• Top kontrolü zayıf, pas veremez, hava toplarında 1.88 boyuna rağmen iyi değil, ofsayta düşer, sürekli hücum faul yapar, ayağı o kadar da düzgün değildir, çok net pozisyonları harcayabilir ama iyidir tabii.

• türkiyede bunları iyi yapan türk forvet yok ki. yabancıları dahil edersek burak tabii vasat

• Transfer şart ama UEFA kriteri Gereği yapmamak gerek yoksa cl ye gidemeyiz bende bir stoper ve forvet istiyorum

0|1
    0|0
  • Kötü 👎

0|1
    0|0
  • bizim için lig araç avrupa amaç ama bu kadro avrupa için yetmez geçen sene gibi oluruz avrupada ve son söz dursun özbek istifa resmen yalan konuşuyor

0|1
    0|1
    • bencede avrupa ligi için yeterli olurdu ama şampiyonlar ligi için çok yetersiz

• ben gsliyim podolski jem akracan karole bilal dşında ibrahimi almak gerekirdi

0|1
    0|0
  • İyi buluyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...