Dün buluştuk ama hala mesaj atmadı ama ben ona üç tane attım. Ne yapmalıyım sizce?

bn 19 yaşındayım bi akrabamız 24 yaşındaki yay burcu erkeğiyle aramızı yapmaya çalışıyr. ayarlamaya çlıştıkları kişi bna ısınmadığını ama nasipse olur dedi. ve dün buluştuk yine aynı şklde blki ısınırz die buluşmk istediğini syledi. gayet güzel muabbet etti ailesine ve saygıya önm verdiğini flan syledi. dün buluştukk ama hala mesaj atmadı ve bn salklık yapıp ona 3 tane mesaj attım. szce şimdi ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
mesaj atmayınca en son bn böle ilgisz cüşüncesiz birisiyle yapamam konu kapanmıştr deyip resti çektim bu mesajıma geri döner mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en basta zaten yapmisin hatayi. Gorucu usulu evlenme olurmu allahini seversen. ben sozledim ayrildim gorucu usulu idi. simdi asiri derecede karsiyim oyle islere. Kafayi yeme git kendin guzel birini bul getir annene anne ben bu cocukla evlenmek istiyorum de gec.

0|0
    0|0
    • tam grücü usulü değil tanıyorum çocuğu dha öncede çıkmıştık htta. sadece bi kişinin hem bna hem ona gaz vermesii gbi bişi.

• Bende sakasina dedim zaten. Hem bana gore yas olarak kucuksun

• hıııı bunu anlmann ii oldu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yay burcuyum..

"yay burcu erkeği sizi mutluluktan havaya atar , tutmayı unutur (tabi bazen)." sana da bu denk gelmiş...

0|0
    0|0
    • asıl napıcam sen onu syle :)

• Biraz. Tedirgin yaklaşabilir. Ama herşey bitmiş değil.. Biraz beklemekte fayda var..

• dha öncede bi konuşma geçmişti aramızda 1 hafta takmadım hiç 1 hfta snra boş mesaj gndermişti. bunu bahane ederk konuştu işte o arada buluşmk istedi. buluştuk yine kesti mesajı.

• ısrarcı bırı gıbı gorunme

0|0
    0|0
  • sanki yaşın brz erken degil mi

0|0
    0|0
    • ama hmn evlilik istemiyorum braz flört brzda nişanlılık 20 21e uzatmak istiyorum aslında :(

• işte bnde o heyecn kaçmasın istiyorum. flört uzadıkça seviyesizleşiyo işe ciddiyetle başlayınca saygı dha fazla oluyoo bna göre.

• bence her ne olursa olsun sürec uzarsa aileler devreye girrer gt gel tanısma uzar yani artık o kdr cok içli dışlı olunur ki iş ne kdr ciddide olsa insanlar rahatlar ve davranıslar normal labali olur ama tercih senn tabi

Kızlar Ne Diyor 2

• o da senin kadar heyecanlansaydı durmaz mesaj atardı mutlaka

0|0
    0|0
    • ztn tam anlm veremedim. hm ısınmadım dio hmde ısınmk ister gbi bi havası var ailesi falan biliyo onlarda teşvk ediyo ama şimdiki durum ne olck bilmiyorumm.

• senin burcun ne

0|0
    0|0
    • akrep :( genelde yayla hiçbir burç anlaşamazmış gbi yorumlar okudum ama bi umut işte.

Yükleniyor...