Squat yapıp kalçamı şekillendirip sertleştirmek istiyorum 1 aylık programda az çok fark olur mu?

Kalçam yumuşak haliyle sertleştirmek ve şekle sokmak istiyorum 1 aylık programlar var. Uygulasam azcıkta olsa farkını gören var mı? Bide ben bir kaç program buldum ama başka programlar varsada paylaşırsanız sevinirim kullandığınız işe yarayan varsa özellikle :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda taş olursun taş.
    Ama sonra devamlı yapman gerek.

0|1
    0|0
    • Devam edicem zaten :)

• Ya şöyle diyim ben önceden fitness yapıyordum tabi futbolda oynuyordum halı sahada filan squat hareketinde sertleştiğini hissettim hatta ama sonra sakatlanınca maçta spor salonunada bıraktım şimdi o sertlik gitti bütün gün oturuyorum onunda etkisi var tabi. 3 set 50 çıkartabilirim diye düşünüyorum.

• Evet sen dediğim gibi yap :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki olur kardeşim.. 1 ayda düzenli yaparsan niye olmasın? Sende farkedeceksin düzenli yaptığın sürece ve fitwell diye bir program var onu indir ordada kalçan için uygun hareketler var otomatik videolu her hareketin sonunda kaç kez yaptığını yazıyosun sonra diğer harekete geçiyo kendisi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• squatı ağılıkla yap bir ayda istediğin olur

0|1
    0|0
    • Ya ben 1 tane program buldum 50 yazıyor bu tek set mi?

• Bende o zaman ağırlıkla yapayım evde dumbbelllar var zaten 3 er set yapayım teşekkürler yorum için :)

• dumbellarla yapma halderin ucuna diskleri tak öyle calıs. ama sen evde diyosun bilemedim. ben salonda antremandan once yapıyorum

• Youtubedeki XHİT Daily kanalına bir göz at ben çok faydasını gördüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cocuk bile 9 ay sonra aliyor. 1 ay cok kisa.

0|0
    0|0
  • taş gibi olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...