Hiç daha güçlü olduğunuzu hissettiniz mi?

arkadaşlar ben eskisinden de daha güçlü olduğu mu hissetmeye başladım geçen yıl bu zamanlar çok şey canımı yakardı artık çok sağlamım hiç pişman değilim yaşadıklarıma iyiki yaşamışım bana çok şey kattı.Ama şimdi mi hissediyorum ya bunu artık üzülmemeye başlamanın insanları daha iyi tanımanın akrabaların pek çoğunun akbaba oluşunun.dostum dediklerimin dostum olmayışının.Haketmiyene hakettiğinden fazla değer vermenin pişmanlığını yaşıyorum.Ama TECRÜBE denen şey varya o işte çok şey katıyor.Zaten hayatımın iç yüzünü çook zaman önce görmüştüm ama hep oyalanıyordum belki belki diyerekten ama anladım ki bu işin belkisi yok.Bir gün içimde ne varsa ama ne varsa herkesin yüzüne söylicem hiç umrumda bile değil herkes ne mal olduğunu görsün.Tutamıyorum kendimi bazen zamansız söylicem diye zamanı var daha diyorum

Siz de böyle hissediyor musunuz?(uzun zamandır bu hisler var ama içimde saklıyorum sürekli)

Güncellemeler:
Tek pişmanlığım hellalik almam gereken insanlar var onlardan hellalik almam gerek içim de kalan tek şey bu onlarda da ben hatalıydım amma düzeltecem

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Belki guclu degil.ama smdi daha akilli oldugmu biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi ki hissettim. Acı güçlendirir. Aynen Zor şeyler yaşadıktan sonra kazanılan birşey bu. O anlarda yorgun çaresiz bitmiş.. Hissetsen bile atlatınca Deneyim diyebilmek çok güzel.

0|1
    0|0
    • yıllar önce ünlü bir düşünür bana oğlum burnun hiç koku almıyor demişti çok doğru demiş

Erkekler Ne Diyor 1

• Pişmanlıklarım var ama daha güçlüyüm

0|1
    0|0
    • aynen ele 3 gün 5 gün üzülürsün asıl koyan diğerleri

Yükleniyor...