Spor kilo aldırır mı?

ben 1.67 boyunda 41 kiloyum.anlaşıldığı gibi çok çok zayıfım.vücudumda yağ denen bişey yok.spora gitsem kilo alabilir miyim?aman ben kadınsı bi vücut istiyorum kaslanarak hacimli olmak değil:(

daha önce hiç spor yapmadım.nasıl olur arkadaşlar?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zayıfım ama hayatımda biraz kilo aldıysam o da vücut geliştirme yaptığım 1 ay içinde oldu. Bırakınca bi kaç ayda eski kiloma düştüm :/

Spor yapınca terminatöre falan dönüşeceğini sanmam. Sence bu teyzenin kadınsı bi vücudu yok mu :D link

Ama önce diyetisyene, doktora git sonra spora başla. Spor salonuna gitsen de aynı şeyi diyeceklerdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardiyodan kesinlikle uzak durmalısın ve ağırlık çalışmalısın. Antrenmanların 30 dakikayı geçmemeli ve gün aşırı yapmalısın. Ayrıca bunun yanında yüksek karbonhidratlı beslenme programı uygulamalısın. İstediğin kilo seviyesine gelince normal günlük kalori miktarına çekersin diyetini. Ağırlık çalışarak dergilerdeki erkekler gibi olacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Ayrıca zaten kadın olarak o kadar kaslanman çok çok zor.

0|0
    0|0
  • spordan önce kesinlikle bir doktora görünmeni tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • bende zayıftım ama bu kadar değil gunde 5 ogun yememe ragmen kılo alamıodum salondan hocamın tavsiye ettiği bi gıda takviyesi aldım bu şekilde yağ olarak kilo almıstım 71 kg dim 3 kg yag vardı şimdi 77 kg oldum

0|0
    0|0
  • Vücut yapına bağlı biraz, acaba kemiklerin mi ince yoksa yağ oranın mı az, onu bilmek lazım.Bence doktora gitmen gerekiyor..

0|0
    0|0
  • spor yaparak kilo alman kas yapmanla olur kızlara yakışmaz herhalde sen çok yemek yemelisin biraz da stres yapma

0|0
    0|0
  • lapa pilav ekmeğe sürülen yağlardan ye

0|0
    0|0
  • et ve et ürünlerini çok tüket

çünkü mesela günde 10 kilo et yesen bunu vücüd depolar atmaz yani

0|0
    0|0
  • aksine verdirir bunuda kim söyledi

0|0
    0|1
  • spor yaparak alamazsın bence bu durumda, sadece fazla yiyerek protein ağırlıklı beslenerek kilo alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her 2 işide görüyor.

0|1
    0|0
  • Kilo isteyene kilo aldırır, kilo vermek isteyene kilo verdirir.

0|1
    0|0
  • Sporu bırakınca kendine dikkat etmezsen evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...