Arkadaşlar voleybol ile ilgileniyorum ama aklıma takılan bir soru var bakar mısınız?

voleybola başladım orta seviyedeyim , omuzlarım dar değil çok geniş de değil ama genişler sanırım. Ben dar küçük olsun isterdim her neyse. Annem sürekli voleybol oynuyosun omuzların daha da genişliyecek diyo. Soğutmaya çalışıyo. Ama gerçekten çok seviyorum voleybolu bırakmıyacağım uzun süre. voleybolcu kızlara bakınca televizyonda falan gerçekten iriler ama ben işi o derece profesyonel boyuta taşımaktan bahsetmiyorum. ayrıca yıllardır voleybol oynayan profesyonel arkadaşlarım var ve vücutları gerçekten güzel omuzları falan geniş değil büyük futbolcular gibi iri de değiller. Ama gerçekten omuzlarımın genişlemesinden çok korkuyorum bu konuda bilginiz varsa söyler misiniz.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Genetiğiniz ne elveriyorsa vücut ona göre şekil alır. Annenizin aklına takılmışsa eğer geniş olduğu dar olsa bile geniş görünür.

1|0
    0|0
  • Voleybolcular parmakla gösterilir. Ayrıca omuzlarının geniş olmasının ne gibi kötü yanı olabilirki. Takma boşver herkesin bir begeneni olur ;)

0|0
    0|0
    • kötü yanı olduğundan değil de ben hep küçük olmak istemişimdir takıntı yaptım bu konuda sanki geniş omuz kaba gösteriyormuş giib hissediyorum diye :) rahatlattığın için teşekkür ederimm

• Yaşın 18 bence vazgeçme ayrıca profesyonel düşünmüyorum dedin düşün en azından alt liglerde oyna.

• yani olursa gerçekten sevinirim ama düşünmememin sebebi benim yaşımda hem uzun zamandır hem de çok çok iyi oynayan kızlar varken benim için daha zaman var :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...