Nasıl bir tesadüf böyle?

ilkokulda benden hoşlanan duyma engelli bir çocuk vardı , engeli olduğu için şımarıktı kimsenin sözünü dinlemezdi bir tek abisinden korkardı o da bazen okula gelirdi çok yakışıklı biriydi bende ondan hoşlanıyordum. sonra ben liseye başladım, abisi de bizim ilkokulda öğretmenlik yapmaya başlamış kardeşim için okula gittiğimde görmüştüm benmle ilgilenmiyordu sonra üniversiteye başladım face ten bi mesaj geldi şok oldum bana mesaj atmıştı ama beni tanımıyordu tabi ben onu tanıyordum fotoğrafınızı gördüm beğendim falan filan.. gönlümden düştüğü gibi gözümden de düştü :) öğretmenliği bırakmış ,polis olmuştu. uzun süre böyle mesaj attı ben artık hoşlanmıyordum ondan . engelledim.. bu gün otobüste karşılaştık bana birisi yer vermişti teşekkür etmek için yüzüne baktığımda oydu . yakın yerlerde de oturmuyorduk burda çalışmıyordu zaten . bu sans nedir ya :) en yakın durakta indim kaçtım ,kurtuldum, bu yılan hikayesinden . siz siz olun arkadaşlar etrafınıza önceden bakın , sonradan böyle geç olabiliyor :)

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• belki de kaderindir o cocuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Böyle yaparak avcunuza gelen mutluluğu kaçırıyorsunuz

eğer beğeniyorsan hoşlandıysan deneyeceksin tanıyacaksın

belki hayatında beklediğin bir erkekti?

0|0
    0|0
  • vay canına

0|0
    0|0
  • evet öyle.

0|0
    0|0
  • o nasıl bir psikoloji ilk okulda birilerinden hoşlanmayı nasıl becerdin?

0|0
    0|0
    • kızlar önce babalarına sonra kendinden büyük birilerine aşık olur çocukken . çocuk psikolojisi oku istersen

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...