Picasa'ya benim ismimle fotoğraf yüklenmiş, nasıl silebilirim?

android teelefon kullanıyorum. bi gmail hesabı açmıştım. bi tek o var sanıyordum. ben karıştırırken bişeyler yaptm galiba başka bi hesapta ortaya çıktı.

geçen googleden adınımı soyadımı yazdım neler çıkıyor diye bi baktım bi hesapta picasa diye bi programla resmim yüklenmiş. o resim orda kalsın istemiyorum ama şifreyi kullanıcı adınıda bilmiyorum. nasıl bi yol takip edebilirim. ya çok karışık bi durum bende doğru düzgün anlatamadım ama yardım etmek isteyen özelden yazsın daha açıklayıcı yazaym

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fabrika ayarlarına dönmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • dondumm :S degısen bı durum yok zaten fabrıka ayarlarına dondugum ıcın o programa nasıl kayıt olduysam sımdı otomatk gırmıyo

• o zaman gmailindeki profiline goz at

Erkekler Ne Diyor 3

• umarım yardımı olur .. takıldığın yerde sor link not : gmail kullanıcınla picasaya girebilirsin

0|0
    0|0
    • hesap acık degılkı ama fabrıka ayarlarına donunce otomatık acılma kapandıı . bn sımdı sıfreyıde bılmıyorum. cok moralım bozulduu. resım orda kalsın ıstemıyorum

• gmail şifreni bilmiyor musun ?

• Üyeliğinin bulunduğu sitedeki iletişim bilgilerinden yardım yada destek bölümünden kendilerine maille ulaşarak başına gelen bu durumu anlatan bir e posta atarak senina dına açılan adresin kapatılması için ricada bulunursan bence osrun ortadan kalkar.Belirttiğin site hakkımda bir bilgim olsaydı daha fazla yardımcı olurdum fakat şu an ki durumda anca bukadar.

0|0
    0|0
    • sız bana o maıl kutusunu bulup lınkını atabılırmısınz

• Ben gmail ulaşmanız için gerekli link buldum.Bu sitenin kurallarına göre link paylaşmak nekadar doğru bilemiyorum.Size nasıl ulaştırabilirim.

• ozelden mesaj atabılırsınız

• Ya android senın neyine :D diyim bari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...