Basenimle başım belada?

Merhaba.Öncelikle internette çözüm bulamadığım için buraya gelmek zorunda kaldım :D Benim bacaklarımla ilgili sorunlarım var, basen sorunu , çoğu türk kadınında olduğu gibi.
İki bacağım eşit değil , birisinde resmen üçgen bir basen var (öyle kocaman bir şey düşünmeyin) diğeri normal ve pantolon değil de bikini giydiğimde falan kötü duruyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Eğer önerisi olan varsa lütfen yazsın. çok yardımcı olursunuz. şimdiden teşekkürler.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne çektiniz be siz kızlar :) kilo problemi, basen problemi, selülit problemi.. iyi ki kız değilim :)

1|0
    0|0
    • iyiki değilsin :D

• bunlar hep depresyon sebebi... :D

• ben de diyorum bu kızlar niye hep depresyonda :) okula gitmek için 9 da olan derse 8 de kalkardım ben kızlar meğerse 9 daki derse 5 de kalkıyorlar.. bu kadr çaba, uğraş, fedakarlık güzel görünmek için.. kız olsaydım kesin evde kalırdım :)

En İyi Kız Görüşü

• Döner bıçagıyla kes kanka kesin çözüm 😃😃😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Squat iyi gelir

1|0
    0|0
  • Düşünmekle bir yere varamazsın, Spora bekliyoruz senide :)

0|0
    0|0
  • bacak çalıştırıcı egzersizler yapmalısın tempolu koşu squat ve ip atlama basenlerine iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • işte demişsin zaten. sen türksün naapsan bu değişmez.
    çok takılma yani akışına bırak

0|0
    0|0
  • Hafif bacak hareketleri calis ki zayiflasin agir calisirsan bacaklarin kaslanir ve kotu olur

0|0
    0|0
  • basen iğrenç terchim fit bayanlar

0|0
    0|0
  • doktora gittinmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keşke çekip koysaydın basenleri ona göre yapılacakları söyleyebilirdim. Yağ oranına baktır bi'.

0|0
    0|0
Yükleniyor...