Sigarayı bıraktran ürünler kullandınız mı hiç?

sigarayı bıraktıran ürünlerden kullananlar veya yakın çevresinde birebir kullandığnı gördüğünüz kişiler varmı? var ise ne gibi sonuçlar oldu.

ise yaradımı yoksa boşamı uğraştı.

ise yaradıysa hangi ürünü kulllandı?

Güncellemeler:
nicoticleanı kullanan varmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• ben degil ama dedem :D

nicorette<<<

0|1
    0|0
    • nicorettemı?

• hmm simdi yenileri cikti nicorette dahil onlar daha da etkili olacaktir

• umarım meldoy. mıdemı yakmadıkları surece kullanırım.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben nikotin bandı ile sigarayı bıraktım belkide psikolojik ama bıraktım

0|1
    0|0
    • 1 kere taktım onu. yaz dı ve ben adanda yasyorum. terdern dırekt cıktı . bısı anlamadım. elımle tutata tuta 1 saat belemeye calsssamda fayda veremedı.

• link araştır güncellemede ismini verdiğin ürünü sakın kullanma yalan

• cok ıddıalı reklam yapıyorlar. az daha alıyrodum. almaya karar vermek ıcın bu soruyu sormustum bende

Erkekler Ne Diyor 6

• zyban ve şimdi de vareniclin kulanılıyor.eğer sigarayı bırakma kararlılığındaysanız gayet faydalı ilaçlar

0|1
    0|0
    • kararklılıktan zıyade tedırgınlık ıcındeyım. ya olmaz ıse. ya sınırlerımı kontrol edemezısem dıye

• Ben nikotin sakızlarını kullanmıştım ama irade olmadıktan sonra hiçbir işe yaramıyorlar.Belki reklama girecek ama vivident extra benim için nikotin sakızlarından çok daha etkili oldu.Neden derseniz ilk çiğneşişteki ferahlık sigara ihtiyacımı gideriyordu çünkü sonuçta sigaradan da alınan haz boğazınızı ve ciğerlerinizi yakması oluyor.Ondan sonra her ne kadar çiğnediğiniz sakızın tadı gitse de sakız çiğnemekte bir nevi sigara ihtiyacını unutturuyor.Ama önceden de dediğim gibi hırs ve irade çok önemli.Belli bir zaman sonra(1 ya da 2 hafta) ise aklınıza bile gelmiyor sigara içmek.Bir başka tanıdığım ise elinde bir şişe su bulunduruyormuş ve her sigara içmek istediğinde sürekli su içiyormuş ve bu şekilde bırakmış.Yani bu sakız olur ya da su olur,mühim olan sigaraya alternatif olarak başka bir şey kullanmanız ki belli bir zaman sonra onu dahi kullanmayı bırakıyorsunuz.

0|1
    0|0
    • nıkotın sakızı yuzunden mdem mahfolmustu. uzuzn zmanonce denemıstım. ama belkıyenılerı daha az mıde yoruyordur..

• cok zor yahuu. ne bcım bı bagımlılıkmıs bu.. bedenımın curudugunu hıssedıyorum artık.

• Aynen yaa hiç sorma.Ama senin elinde...

• belki on sene olmuştur zyban kullanmıştım. azaltmıştım ama bırakamamıştım onu kullanırken. birkaç günlüğüne bırakmıştım ama o sayılmaz. zyban etkiliydi aslında ama ben yeterince bırakmak istemiyordum o zaman sanırım

daha sonra ise hiçbirşey kullanmadan bir anda bıraktım o da birkaç ay sürmüştü.

0|1
    0|0
    • yasadıgın stresı nasıl engelledın?

• bazen ruh ve sınır haslaıklarına basvursam . 1 hafta benı kapatsınlar ıstıyorum.

• Champix adlı ilacı kullanıyorum. İlacı 3 ay kullanıyorsun ilk iki hafta sigara içerek kullanabilirsin.

İlacı kullanalı iki ay oldu , bu süre içinde henüz sigara içmedim. Hala canım sigara çekiyordur fakat biraz iradeyle üstesinden gelinebilir

0|1
    0|0
    • champix tek basına ıse yaramıyormu yanı?

• Valla zor dostum , şuan da 1 dal olsa fena olmazdı hani :=)

• abooo hepten umutsuz oldum sımdı :)

• Dudak tiryakisiysen ilaçlar bir işe yaramaz.

Diğer yandan irade meselesi bence, ben nikotinli sakız denedim faydasını görmedim.

İlaçlarla aram iyi değildir. Bırakıyorum dedim hiç bir şey kullanmadan bıraktım.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle sigaradan daha tehlikeliymiş onlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...