Barcelona neden her takıma karşı oyunu rakip sahada (yıkıyor) oynuyor?

Takım kim olursa olsun farketmiyor,real madrid,chelsea manu karşısında bile oyununu kabul ettiriip rakip sahaya yerleşiyor ve o takımları vasat bi takımmış gibi gösteriyor? Sizce ortasahasının muazzam olmasından mı kaynaklanıyor bu durum?

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Evet bence ondan kaynaklanıyor.

Peki neden ben sen her yeni nick aldığında seni engelliyorum ve senin bildiğim biri olduğunu fark edince sinir oluyorum ?

2|5
    1|1
    • sen bana laf atıyosun laf sokmaya çalışıyosun bende sana karşılık veriyorum yoksa benim seninle ne gibi sorunum olabilirk,? sen bana laf atıyon ben sana bişi demediğim halde bide üstüne beni tanıyosun yazık

• Büyütülecek bi laf değildi benimki.Zaten seni bile yeteri kadar tanımıyormuşum ki tanısam kaç yazar yani sıkıntı yok ben dediğini umursamamıştım ama onun sana ait olması sinirimi bozdu o kadar neyse iyi günler beni engelle bundan sonra haber vermene gerek kalmaz böylece :))

• yoo gerek yok artk beni tanıyosn nick değiştirdiğimi biliyosun eklicem seni kabl et ...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü Barcelona fenevi örnek aldı.Fenev de öyle oynuyor ya.Zaten iniesta olsun,messi olsun kendilerine idol olarak bekir reyizi almışlar :)

2|3
    0|0
  • Paslarına güvendikleri için top kaptırdıklarını gördün mü

0|0
    0|0
  • yaaa barcelonayi geliyor güney amerikadan bi taninmamis takim ve onlar 3:1 yenip gidiyor nerde iyi oynuyor barcelone? bence real madrid daha iyi oynuyor orda özil oldugu icin

yaa ben ilglenmiyom bu futbolla falan saadece bi milli takim oynadimi bakarim baska hic

0|0
    0|0
  • Bu bir anda olan bir şey değil geçende Güntekin Onay bununla alakalı çok güzel şeyler söylemişti. Bir kitap varmış o kitabı alıp okursanız barçanın neden böyle oynadığını anlarsınız demişti. Ama kitabın ismi aklıma gelmiyor:)

0|1
    0|0
  • Sıkıyorsa kapanmasın rakip takım..Barcelonaya karşı açık futbolu en son Jose Mourinho Nou Camp'ta 5 yedikleri maçta oynatmıştı.

0|0
    0|0
    • kapanma değil bu rakip takımı zorla geri ittiriyolar.

• o adam keşke realde oynasaydı adamın pas hatası yaptıgını görmedim :D hem bu kadar çok koşup hem bu kadar teknik ve oyun zekası müthiş olan adam gelmez bidaha.

• gelir, barcelona yetiştirir :)

• Futbolu gayet iyi oynuyorlar evet ama bence güzelleştirmiyorlar

0|1
    0|0
    • dostum izle maçları hayran kalırsın adamlara.

• bende sırf bu yüzden real sempatizanı oldum.Mourinho,Ronaldo ve mesut özil faktörleri de var tabi

• ben los galakticos döneminde real hayranı oldum :D:D.

• toplu hücum toplu savunma başka bişi değil..

0|0
    0|0
  • allahın işi

0|0
    0|0
  • atak futbolu seviyor

0|0
    0|0
  • amma büyütünüz arkadaş ne barcelonaymış. ayaklar baş oldu. basın eksileri

0|0
    0|0
  • barcelona her takımın kocası.