Zlatan İbrahimoviç 17 Ağustosa Kadar Galatasaray'a İmza Atacak Düşünceleriniz Neler?(Kesin Bilgidir?

Baştan söyleyeyim 17 Agustosta rezil olmak isteyenler şimdi Gs kim. Ibra kim Ibra gelmez desinlerde biraz eglenelim:)

Kesin bilgidir Arkadaşlar kaynağim saglam olmasa açıklamazdım size transferle ilgili biraz bilgi vereyim

Galatasaray 30 Temmuzda İbrahimoviç ile anlaştı hatta İbranın İstanbul'da nerede oturacağı bile belirlendi , fakat Galatasarayın 15 Agustosta Uefa ile bir toplantısı var dolayısıyla Galatasaray böyle bir toplantı oncesinde böyle maliyetli bir oyuncuyu açıklamak istemiyor. Ayrıca Galatasarayın Zlatanla yaptıģı ön protokol vs hiçbir şey yok, hiçbir imza yok yapılan anlaşma sadece sözde yapılan bir anlaşma. Hatta Galatasaray İbrahimoviçle "1 Ay boyunca hiçbir takima imza atamaz" diye bir sözleşme yapmak istedi fakat İbrahimoviç ve menejeri böyle bir sözleşme yapmak istemediler ve cezbedici bir teklif gelmesi halinde başka bir takıma imza atabileceklerini ilettiler

Galatasaray bu transferde Milanla yarışıyor Milanda Zlatani en az Galatasaray kadar çok istiyor ama İtalyadaki vergi problemi nedeniyle Teklifleri Galatasarayin altinda kalıyor.
Şu anda Milan kulübüde yalanlıyor Galatasarayda yalanlıyor Gsnin amacı İbranın fiyatının yukselmemesi. Galatasaray 15 Agustosta Uefadan onay aldıktan sonra bu transferi resmen açıklayacak ve daha önceden Podolskiyi yalanlayan yönetim bir yalanladigi oyuncuyi daha alacak.
Sizin görüşleriniz neler İbrahimoviç Turkiyede nasil bir performans çizer?

Güncellemeler:
Porpony bu kadar korkmana gerek yoktu Tecavüzu shaktar macinda izledik :):)

1|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Guzel yazmissin 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başlarda bu transfere olur gözüyle bakıyordum. Ama artik transferin gerceklesecegini düşünmüyorum. Öncelikle UEFA fair play yasagini 1 yil erteleyecek mi orası bile kesin değil. Gelse bile maliyeti yüksek bir futbolcu. Onun yerine boşluklara (stoper, sağ bek) almak daha mantıklı. Gelsede (düşük ihtimal) maaş konusunda diğer oyuncular arasında huzursuzluk çıkacak. Bizzat arabası bile ayarlandı diyen Veli Yiğit sonradan transferin iptal edildiğini söylüyor. Zaten hamza hoca niasse ile ilgileniyormuş. Adamlar resmi olarak açıkladılar. İnanmaniz için Allah çarpsın ibrayla ilgilenmiyoruz felan mı desinler kardeş? Psg İbra 2 sezon daha bizde dedi. Bahsettiğin kaynak ersin ise boşa ümitlenme sonra hayal kırıklığı yaşarsın. Gelmeyecek. Sürpriz dediği 2 sene sonra MLS takımlarından birine gitmek olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yav he he gelir

0|0
    0|0
  • Abi baskan yok diyo hamza yeni duydum diyo sen cikmis gelcek diyosun. bir git ya

0|0
    0|0
    • Keşke önce soruyu tam okusaydinda sonra yorum yapsaydın nedenini aciklamistim ama okuma aliskanligin yok sanirim

• Bak arkadasim. Yukarda başkanin neden böyle dedigini neden boyle oldugunu güzel bir şekilde acikladim. Ama o kadar usengençsinki yukarda yazilanlari okumadan gelip yorum yaziyosun. Transfer işi satranç oyunu gibidir ilgilenmiyorum dersin 1 saat sonra imza atarsın. Böyle bir transferde Galatasaray yalanlamayip ne yapacak? Evet bir ibrayla ilgileniyoruz onu almaya gidiyoruz. Milan kulubu sende teklifini. arttirmi diyecek?
      Onun için sen aklinin. erdigi şeylerle ilgilen dedim

• O adam buraya gelsin ibra forman benden

• Geleceğini sanmıyorum gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu Galatasaray yönetimi tam bir vizyonsuz, sahtekâr.

İbrahimovic konusunda benimde umutlarim var hatta kaynak edindim carsambada kap a bildirilecek cuma gunu yani bugun gelecek demistim.. Hatta bunu kaynak belirterek soyledim 2 gun once resmi sitede gorusmuyoruz dediler...

Eger transfer yapmazlarsa bu yonetim derhal kaybolsun ortadan bedava gelen paralari bile yiyorlar... boyle kalitesizler defolsun gitsin.

0|0
    0|0
    • Dursun Özbek çok rahat. Çunku en sonunda bombayi o patlatacak

• Medel felan gelecek ama ibo konusunda artik benimde tereddutlerim var cok gereksiz bir yonetime sahibiz... acikcasi dogru konusmak lazim, cem uzan gelsin, haldun ustunel gelsin bak gor o zaman transferleri

• Cem Uzan ben İbradan daha genç daha pahali oyuncular alirim diyor Neymarimi getirecek

• He tamam 2 aydır transfer edeceksiniz 3-4 haftadır biz gelmez dedikçe dalga geçtikçe görürsünüz g*t ederiz bilmem ne 5 ağustosta 6 ağustosta gelecek yok bilmem ne :D Ama adamın haberi yok transferden başkanınız t. direktörünüz yalanladıkça siz kaynak sağlam diye dolaşıyorsunuz :D Bu adama gücünüz yetmez yine hayal kırıklığı.. Anca gizliden yazarsın çünkü sende bir b*k çıkmayacağını biliyorsun :D

0|0
    0|0
    • Muhtemelen Sneijder gelmez diyen zavalli birisin:)

• başkan bile açıklama yapmış sen hala hayal satıyorsun

0|0
    0|0
    • Önce soruyu tam oku ondan sonra yorum yaz sonra böyle rezil oluyosun
      Ben baskanin neden yalanladigini yukarda yazdim okumayi ogren once

• sinirlensen ne olacak l*n ergen

• Bak Arkadasim yukarda Başkanin neden böyle dedigini neden boyle aciklama yaptiklarini guzel bir sekilde acikladim
      Ama sen o kadar tembelsinki o kadar okuma ozurlusinki soruyu okumadan gelip cevap yaziyosun.
      Madem soruyu okumayacaksin cevap yazma kardeşim bu kadar basit

• Gelmeeezzz 😄

0|0
    0|0
  • Inşallah gelir ben isterim.

0|0
    0|0
  • Götünüze don alın mk 😂

0|0
    0|2
    • Fener gibi sponsor varken bize birşey olmaz

• Herkes gördü nasıl 4. yildızı takdığınızı mk

• Evet herkes gördü ama siz aglayarak izlediniz:)

• 30 şubatta imzalayacak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...