Zlatan İbrahimoviç 17 Ağustosa Kadar Galatasaray'a İmza Atacak Düşünceleriniz Neler?(Kesin Bilgidir?

Baştan söyleyeyim 17 Agustosta rezil olmak isteyenler şimdi Gs kim. Ibra kim Ibra gelmez desinlerde biraz eglenelim:)

Kesin bilgidir Arkadaşlar kaynağim saglam olmasa açıklamazdım size transferle ilgili biraz bilgi vereyim

Galatasaray 30 Temmuzda İbrahimoviç ile anlaştı hatta İbranın İstanbul'da nerede oturacağı bile belirlendi , fakat Galatasarayın 15 Agustosta Uefa ile bir toplantısı var dolayısıyla Galatasaray böyle bir toplantı oncesinde böyle maliyetli bir oyuncuyu açıklamak istemiyor. Ayrıca Galatasarayın Zlatanla yaptıģı ön protokol vs hiçbir şey yok, hiçbir imza yok yapılan anlaşma sadece sözde yapılan bir anlaşma. Hatta Galatasaray İbrahimoviçle "1 Ay boyunca hiçbir takima imza atamaz" diye bir sözleşme yapmak istedi fakat İbrahimoviç ve menejeri böyle bir sözleşme yapmak istemediler ve cezbedici bir teklif gelmesi halinde başka bir takıma imza atabileceklerini ilettiler

Galatasaray bu transferde Milanla yarışıyor Milanda Zlatani en az Galatasaray kadar çok istiyor ama İtalyadaki vergi problemi nedeniyle Teklifleri Galatasarayin altinda kalıyor.
Şu anda Milan kulübüde yalanlıyor Galatasarayda yalanlıyor Gsnin amacı İbranın fiyatının yukselmemesi. Galatasaray 15 Agustosta Uefadan onay aldıktan sonra bu transferi resmen açıklayacak ve daha önceden Podolskiyi yalanlayan yönetim bir yalanladigi oyuncuyi daha alacak.
Sizin görüşleriniz neler İbrahimoviç Turkiyede nasil bir performans çizer?

Güncellemeler:
Porpony bu kadar korkmana gerek yoktu Tecavüzu shaktar macinda izledik :):)

1|0
48

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...