Fatih Terim futbolculuğu zamanında Galatasaray kaç yıl şampiyon olamamıştır?

geçenlerde arkadaşlarla oturuyorduk iki arkadaş iddalaştı hangimizin futbol bilgisi daha fazla diye neyse sonra bir arkadaşta size bir soru sorayım bakalım bilecekmisiniz dedi peki sor bakalım dedi arkadaşlar fatih terimin futbolculuk döneminde galatasray kaç yıl şampiyon olamamıştır diye bir soru geldi bir arkadaş 4 yıl dedi diğeri ise 8 yıl dedi arkadaş ikinizde yanlış cevap verdiniz dedi ama doğru cevabı söylemedi bizimde aklımıza takıldı dogru cevap neydi acaba fatih terim futbolculuğu zamanında galatasaray kaç yıl şampiyon olamamıştır?

1|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• 14 yıl fatih terim galatasaray da futbolcu olarak hiç şampiyonluk yaşamadı maalesef ki.

0|0
    0|0
  • Bu soru sadece cimbomluların bilgisini ölçer futbol bilgisini ölçer diyemeyiz.Ben kaç yıl şampiyon olmuştur veya hangi yıllar arasında oynamıştır ı bilmiyorum ki sen olmamıştırı soruyorsun

0|1
    0|0
    • belki bilen vardır diye sordum doğru cevabı araştırıp öğrendim akşam güncellemede yazacağım

• doğru söylemiş ama gs liler açısından güzel soru

• 14 yıl galatasarayı cok seviyor herhalde galatasarayla ilgili sorduguna göre

0|0
    0|0
  • 14 yıl :)

0|0
    0|0
  • 14 diye hatırlıyorum.googleden bakmadım.

0|0
    0|0
  • 73'ten 87'ye kadar şampiyon olamamıştır..

0|0
    0|0
  • 14 yıl olamamış yasaklıkentten kopya çektim :D

0|0
    0|0
  • galatasaraya dair biçok şeyi bildiğime inanırım ama bu soru afallamama sebep oldu :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...