Kullanan ve sonuç alan var mı?

l carnitine ve cla kullanan var mı hardline almayı düşünüyorum tuhaf gelebilir ama normal şekilde zayıflayamadım kullnanalar varsa görüşlerini isterim.

Güncellemeler:
Bana tek başına olmaz falan gibi nutuklar çekmeyin egzersiz yapıyorum zaten yediklerime dikkat ediyorum. Thermo l carnitine ve cla

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 😄şu aşağıdaki yorum atanların alayı bilgisiz ve tecrübesiz inan bana 😄 bakma sen onlara, l-carnitin zayıflamaya yardımcı ilaç literatüründe olmayan bir sporcu ek gıdasıdır ok? Seni kardiyo esnasında vücut ısını arttırarak terletir ve bol bol vücudundan su atılır, ayrıca böbreğin dostudur ama fazlasıda düşmanıdır 😉 ayda 4 kilo veriyorsan bu supplement ile birlikte 5,5-6 kilo verirsin ok? Ama ucuza kaçmışsın 😊 hardlinedan ürün alınmaz ucuz etin yahnisi olmaz 😊 wheider ya da en iyi tavsiyem olarak OLİMP marka alacaksın 3000 ml olan, merak etme ucuzdur 😎 ve bummm 😎 eee bir eig haketmedim mi şimdi? 😊

0|0
    0|0
    • dediğin markalardan haberim var :D acıcık ucuza kaçmak zorundayım teşekkurler :D

• Eee kapalısın 😊 ok

• atıcan mı uyucam da

Erkekler Ne Diyor 5

• l carnitine ve cla nın faydalarını spor yaparsan görürsün!!
    ttek başına hiç bir işe yaramaz !!!

0|1
    0|0
    • biliyorum

• günde en az 1 saat cardio yapman gerekli.. insan vucudu 1 saatten sonra ısınıp yağ yakmaya başlıyor.. benim önerim sonuc almak için, hergün 2 saat, sonrasında da 1 saat fitness ağırlık çalışmak..

• ağırlıgı bırakmak zorunda kaldım işte belki daha sonra yine başlarım da biliyorum teşekkurler

• L carnitine aldm bir faydasini goremedim.

0|0
    0|0
    • hadi ya egzersizle mi kullandın

• Ben o kdr prof Biri degilim seni yanlış yönlerdirmek istemem. Tek soylicegim ben kullandım bir faydasını goremedim o kdr :)

• üzdün, sağ ol

• L carnitine zayıflatmaz hikaye yani..

0|0
    0|0
    • öyle mi neden denedin mi

• Ben senin gibi bodybuilding denilen saçma sporu yapmıyorum. Senin gibi çok ayı dövdüm şüphen olmasın. Zaten o yazıda belirtiyor sizin gibi cahillerin zayıflattığını sandığınız.

• @THE-BODYGUARD

• Kullan tabsiye edilir 👍

0|0
    0|0
  • Ne geregi var yüz kos dengeli az kalorili seyler ye

0|0
    0|0
    • denedik be kardeşim bunu da denicem sağ ol hadi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...