TARAFSIZ GÖZLE FENER Mİ GALATASARAY MI DAHA BÜYÜK DAHA GLOBAL BİR TAKIM?

sporla alakalı arkadaşlar tarafsız bir şekilde cevap verirseniz sevinirim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Fener iyi bir Türkiye takımı ama Galatasaray'ın adı her yerde.

2|5
    0|1
    • Spor kapsamında fenerbahçeyle yarışamaz galatasaray. Alınan madalyalar kupalar vesayre.. Spor sadece futbol demek değildir araştırmadan yazıp cahil gibi gözükmeyin ^^

• Onu bunu bilmem de canı yanan bizler değiliz 😂 neyse görüş için teşekkürler tartışmaya gerek yok herkesin düşüncesi farklı 😊 @Porphyrion

• engelli erkek basket sizin tarihinizi 5 e katlar birader :D

• Galatasaray

1|3
    0|1
  • Galatasaray

1|3
    0|0
  • Galatasaray tabii. turkiyeyin gururuuu :)

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray tabi ki..

1|1
    0|0
  • vallaha 2 side sağlam takımlar

0|0
    0|0
  • Galata

1|2
    0|0
  • Galatasaray bence

1|0
    0|0
  • Fenerbahçenin spor bakımından aldığı kupaların madalyaların haddi hesabı yok türkiyeyi fener temsil ediyor neredeyse bunun tartışması bile yapılamaz. (Spor) dedim futbol demedim araştırmadan çemkirmeyin. ^^

0|0
    1|3
    • sporda aldığı kupayı madalyayı söylermisin o zaman?

• 110 yıllık tarihte 23 yaşıma kadar hep rezillik gördüm fenevde futbol dışıda aldığı tek bir kupa hatırlamıyorum bir voleybolda vardı sanırım avrupaya sorduğunda İstanbul dışında bir galatasaraay diyolar bence sen bir araştır at gözlüğünle bakma olaya

• Basketbolda iş gören fenerbahçe, amatör branş, olimpiyatlara en çok oyuncu gönderen fenerbahçe, voleyboldada öyleyiz.. Yani boş konuşmaya gerek yok sizin sadece futbol takımınız iş görüyor yarışamazsınız kupaymışta madalya sayısıymışta bunların yarısı yok be sizde :D

• Aklınızdan çıkarmayın Türkiyedir GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Futbol olarak ele alırsak bunu her ne kadar yazmak istemesem de fenerli olarak Galatasaray

0|0
    0|0
  • Urfaspor

0|0
    0|0
  • İkiside degil en buyuk Beşiktaş allahiniz beşiktaş ulaan

0|1
    1|1
Yükleniyor...