Annenizin/babanızın evlenmesi hakkında ne düşünürsünüz?

Hayat bu olur da ... Anneniz veya babanız (Allah gecinden versin) vefat etse veya ayrılsalar annenizi/babanızın evlenmesi hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadım, acısı vardır.8 yaşındayken ayrıldılar.Annem evlenmedi ama babam 5 sene sonra evlendi, hiç bir şey söylemeden.O zamanlar hissedemedik acısını, belki de küçüklüğümüzdendi.Evlenmesini istemezdim ama sonuçta nihayetinde babadır.Karışmak haddimize olmadı.Ama şimdi şimdi çıkıyor acısı.Şuan 27 yaşındayım ve bazı olaylarda insan öz ebeveyninin başında olmasını bazı şeyleri yaşadığında anlıyor.Mesela 2,5 yıllık bir ilişkim vardı ama üvey annem (iyidir ama öz gibi olmuyor işte) bir gün olsun kendi rızasıyla, şu kızı bigün getir bi tanışalım dememiştir.Yada bir gün olsun ver numarasını bi arayıp hatırını sorayım dememiştir.

Bu tarz şeyleri yaşayınca insanın acıyor arkadaşlar.

Şayet başınızda ki ana-babanız öz ise rica ediyorum "kıymetini bilin"...

Dışardan okumanız size kolay ve basit gelecektir ama yaşarsanız (ki inşallah yaşamazsınız) o zaman tam olarak ne demek istediğimi anlarsınız... :/

1|0
    0|0
    • seni çok iyi anlıyorum

• Öyle bir durum görünüyorsa, elinden geldiği kadar çabala.Gerekirse kendini koy ortaya ama yaşatma bunu kendine, varsa kardeşlerine :/

• abim var kendi yolunda beni düşünen yok ama babam şimdilik düşünmüyor ben evlenirsem öyle bişi düşünüceğini söylüyor

Erkekler Ne Diyor 6

• bu dedıklerının hepsı basıma geldı ve hayat devam edıyor sen buyuyorsun ve kendı yoluna gıdıyorsun gerıde paramparca bır cocukluk ve acı anılar

0|0
    0|0
    • nası benimser insan o evde başka bi kadını?

• sen benımsemezsın baban benımser ve olay bıter

• benim yolum benim, onların yolu onllarındır, ben işime bakarım kimsenin işine de karışmam

0|0
    0|0
  • Herkezin kendi hayatı .

0|0
    0|0
  • o durumun içinde olmalısın cevaplayabilmek için

0|0
    0|0
  • ne düşünüym ki evlenmişler işte

0|0
    0|0
  • izin vermem engel olmaya çalışırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu gerçekten çok zor bir durum. Ama hayatta bunlar geliyor insanın başıma yapacak birşey yok. Gidenler geri dönmüyor maalesef. Bu durumda kendinizi büyüğümüzün yerine koymalısiniz. Bir zaman sonra herkez yuva kurup ayrılıp gidecek. Nasılkı bizler hayatta yanımıza arkadas yoldaş arıyorsak onlarda istiyor bir yoldaş. Helede insan yaslanınca bir hayat arkadaşına daha fazla ihtiyaç duyuyor.

0|0
    0|0
  • Bir kac yil gectikten snra musade ederim sanirim yanliz nasil yasasinlar onlarda elbette kendilerini anlayacak dinleyecek birilerine ihtiyac duyarlar yanlizlik zordur.. Ama kimseyi annem veya babam yerine hem.koymam hemde koydurtmam.. Ama saygi cercevesini asla asmam diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • herşey bizim için ama ne annemı ne babamı paylaşamazdım başkasıyla. bır zamanlar annemle gulup oynayan babam ı yada babamla gulup oynayan annemı başkalarına verıp o tatlı anıları sılemem ızın vermem buna allahım sende izin verme ..

0|0
    0|0
  • Herkezin kendi hayatı.

0|0
    0|0
  • Asla.Otursun aşağı ben bakarım ona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...