Takımlarımızın Avrupa başarısızlıkları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Beşiktaşlı olarak emek verip kazanılan onca puanın getirisinin bu kadar kolay harcanmasına üzülmemek elde değil doğrusu. Sizin fikirleriniz neler?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen topla millet harcasın
    Sonra da Beşiktaş avrupada ne yapmış ki de pişkin pişkin
    Turk futbolunun acınası futbol yorumu bu

1|0
    0|0
    • Üzülüyorum adam. Böyle müsrif tavırlar, kendilerince yok saymalar onlar adına üzülmemi sağlıyor.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• alıştıok artık.. ne denırkı. şaşırmak ıstıyoz ama oda olmuyo..

1|0
    0|0
  • Fenerbahçenin CL ye gidemeyeceği zaten belliydi maçtan öncede dedim shaktar favoridir bir Nani Rvp ile olmuyoki (oda 1 ay sakatmış) Başakşehirede birşey demiyorum favori değildi tecrübesizlik var ama Trabzon tam bir facia yaşattı bize bunu söyleyebilirim.

0|0
    0|1
    • Üzüldüm. Geçen sene bizim başarımızı bizden başka isteyen yoktu doğru dürüst. Bu sene bizim getirdiğimiz puanların böyle saçma sapan kayıplarla gitmesi... Çok yazık.

• Sen gökhan ve Quaresma bu takımı nerelere taşıyacak gör bak..

1|0
    0|0
    • Umarım öyle olur. Daha lig başlamadan oyuncuların huzurunu kaçırmak için her şeyi yapıyorlar.

• Olması gerekende bu. Taraftarda sosyal medyada futbolculara destek çıkan yorumlarda bulunuyor. Yinede hoş değil. Malum haberleri yapan muhabirlerin tesislere dahi sokulmaması gerek.

• Sadece tesis değil ki gece hayatı tarzında haberler çıktı falan.. hiç hoş değil tabi ama alıştık artık biz herkes bize karşı ama aynen devam 👍ben çok umutlu ve bir o kadar da sabırsızım.

• Çok da şeyimdeydi..
    Paraları kimler götürdüyse, onlar düşünsün..

Artık hiç kimse, Murat 131'i ile varoş mahallesine gidip, cebindeki son parasını millete dağıtan ve birlikte oturup çay içen Metin Oktay değil..

0|0
    0|0
  • hırs+azim=başarı hesaplamasından bir şey eksik onun yerine para var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...