Küsken sevgililer gününde aramayan sevgili

Erkek arkadaşımla ayrı şehirlerde yaşıyoruz.

Geçen yıl sevgililer günü gelmeden küstük, ve sevgililer gününü küs geçirdik,

O gün beni hiç aramadı, hic sormadı..

Fakat sevgililer gününden 15 gün sonra filan aradı ve barıştık..

Kafama takılan neden o gün hic aramadı, sevmedimi beni?

Güncellemeler:
Sevgililer gününde küstük, küs olsak bile aramadı hic

ama sevgililer gününün üstünde biraz geçti barıştık sonra

ve bu konuyu hic acmadı.

sanki aramaması normalmis gibi davrandı

sevmiyormu beni
arkadaşlar seven insan iki kişi arasında gidip gelirmi ya :(

kararsız kalabilir mi ?

ya ikimizden birisini seviyor o zaman yada sadece onu veya beni

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aslına bakarsan ben de çok küsen bir karaktere sahibim... Ama hiçbir kız arkadaşımı doğum günü veya sevgililer günü gibi günlerde aramamazlık etmedim... Bu biraz sevgi eksikliğinden kaynaklanıyor...

Birbirinizi yeteri kadar sevdiğinizi düşünmüyorum...

1|0
    0|0
    • birbirinizi derken benidemi katıyorsun

• neerden bilon sevmedigini sonra aradı ama

Erkekler Ne Diyor 12

• parası yoktur çocuğun yada başka sevgilisi vardır

1|0
    0|0
    • ama sonra barıstık

• o zaman sevmiyormu? baska sevgili varsa sonra neden arasın

• belki onlardan ayrıldı ..ne bilim yada ben paronaya yapıyorum

• erkeklerın klasık numarasıdır sevqılıler qununde hedıe almamak ıcın ayrılırlar.. cunku ufak bısey almak ıstemez.. baya bı zaman harcaması qerekır.. bunuda tercıh etmeyız.. ayrılır sevqılıler qununden sonra barısırlar..

0|0
    0|0
  • bence onu bırakkkkkk :)))

1|0
    0|0
  • sevmemiş diyemem içinden geçen ne bilmiyorum onun ama büyük ayıp etmiş aramamakla o gün mutluluk ve mutlu etme günü herşeyi unutmak lazım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • sevse neden aaramadı ogün o zaman. sonra aradı ama yineden içimde kusku kaldı

• içindeki kuşkuyu yok etmeye bak üzerine git o içindeki şüpheyi kaybetmeden rahat edemezsin eminim

• illa sevgili gününde mi araması lazım?

antik romanın teknolojisini alalım adetlerini değil.

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde ne alıcam tribine girmiş olup böle yaparak bu özel günü atlatma yolunu seçmiş olabilir :))

0|0
    0|0
  • Küsken sevgililer gününde aramıyan sevgili ADAM GİBİ ADAM!

0|0
    0|0
  • hediye faslını geçmiş :D

0|0
    0|0
  • sana hediye almamıştı sürpriz yapıcak durumda da değildi ayrıldı sonra barıştı

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde belki arar üzülme

0|0
    0|0
    • sevgililer gününde aramadı diyorum

• salla gitsin dert etme

0|0
    0|0
  • sen çok üzmüşsündür sevgilini onun için aramamıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgililer gününden 15 gün sonra rardı bide ondan önce kavgalıydınız nerden baksan 20 güne yakın belki daha fazla hiç görüşmediniz konuşmadınız birbirinizden haberiniz yoktu canım sen bence bu adama tekmeyi koy hiç üzülme ama değer veren guru yapmaz aşkta guru olmaz bn 3 gün zor duruyodum ya 3 gün sonunda mecbur arıyodum yada o arıyodu depresyona giriyoduk resmen ya o derece değer veriyoduk tamam sinirlendirsin kavgalı olursun ama 15 gün yok daha neler yani bu adam seni sevmiyo değerde vermiyo bu açık ve net seven bir insan arar hadi onuda geçelim değer veren bir insan bile arar ya zaten ikiside aynı şey

1|0
    0|0
    • sevmek ve deger vermek aynı şey degil.

birde uzakta oldugu için baskası olabilir belki ama sonra aradı

• ama sevmiyorsa bu kız ile 4 sene nasıl birlikte olabildi ki..

sevmistir belki, hoslanmıstır

• kızları aldatmak hoşuna gittiği için zevk aldığı için öpüp koklayıp elleye bildiği için uçkuru için yani

• zaten başkası var yani bu açık ve net hayatında sadece sen olsaydın emin ol arardı kimse taş değil 15 gnde kısa süre değil yani çok güvenme çokta yüz verme yoks açok üzülrsün bu konuda tecrübeliyim emin olabilirsin

1|0
    0|0
    • baskasınımı seviyor diyorsun. öyle olsa ararmıydı beni. birde ben uzaktayken böyle

• hayatında baska bırı olmaın neden dıye soracak olursan ne kadar kızarsan kız yada ne kadar kus olursan ol ogun hersey bıter yanı barısmak için buyuk bı fırsat yanlıs mı dusunuorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...