Toplam 15 adet kredi kartınız olsa ve hepsini tamamen son kuruşuna kadar harcamış olsanız ne yapardınız?

Evet arkadaşlar 15 tane kredi kartınız var.

Limitleri 1.500 - 2.000 - 2.500 arasında. Ve hepsini kullanmışsınız.

Toplam 30.000 TL kredi kartı borcunuz var.

Aylık geliriniz de 2.000 TL

Bu durumda ne yapardınız ?

Lütfen ciddi olalım.

Teşekkürler.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Kredi çekip tüm borçlarımı kapatırım ve kredi borcunu öderim.Gereksiz harcama yapmam.1-2 seneye biter.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kredi çeker hepsini kapatıp kartları iptal ettirir sadece her ay kredimin borcunu öderdim sonrada ayağımı yorganıma göre uzatıp 1 tane kredi kartı kullanırdım

0|0
    0|0
  • işten çıkardım sigortasız çalışırdım ikametimi kaybederdim 5 yıl ortadan kaybolurdum borçlar düşene kadar.30 milyar ödenir mi abi yaaa

0|0
    0|0
    • 30 milyar sadece bankalara olan borç :)) yani ödemelerden sadece bi tanesi olsa kesin kafayı yerdin o zaman :)))

• allah büyük sıkma canını

• Allah korusun! Ben bir taneyle başa çıkamıyorum... Durum kötü gibi ama belki bir kredi kullanıp hepsi kapatılırsa ve şöyle 2 tanesi kalsa gerisi iptal edilse sonra kredi taksitleri ödense harcamalar da dengeli olsa belki işe yarar...

0|0
    0|0
  • kredı cekıp kapatmak tek bı yere odeme yapmak en mantıklısı gıbı gozukuyor

0|0
    0|0
  • hepsni öderm bdada haytta elme kredi kartı almam

1|0
    0|0
  • Böyle bir alışveriş yapacak kadar sorumsuz değilim ancak olmuş olduğunu düşünelim, bankadarn kredi çeker yada borç bulur tüm kartları kapatır sonrasında hepsini kapatırdım. Tek yere borcum olurdu ve maaşımla onu da öderdim.

0|0
    0|0
  • ilk önce kendime çok kızarım sonra bir şekilde ödemeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • yapmışsam delirmişimdir e delirmişsem kafama sıkma sakıncası da yok

1|0
    0|0
  • altınlarımı bozdurup borcumu öderim

0|0
    0|0
  • En yakın köprüden atardım kendimi.. 30 bn tl kredi kartı borcu mu olur?

0|0
    0|0
  • Ölüme hazırlık yaparım.

0|0
    0|0
  • kredi çekip hepsini kapatırdım maasımla da sadece kredı borcunu oderdım yapcak bısey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aylık gelirin aylık taksit tutarından azsa an itibariye ve borç bulamıyorsan ben olsam altıpatlara tek mermi koyup rus ruleti oynardım...yada gideriz tüketici kredisi çekersin ki kredi kartlarına olan borcundan kaynaklı kara listede olabilirsin genede şansını dener borcunu kapatır 6 bin 7 bin zararla 24 ay içerisinde borcu kapatıp kredi kartlarını makasla tek tek kesersin.

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin senin gibi milyonlarca insan kredi batağında tek bir çzöüm eğer kendi basına kapatamassan bari yeni borç yapma ve bu kredi kartlarını kullandığın bankalarının birisi ile en azından görüş onlar sana uzun vadede kredi açacaklardır ve oraya borcunu ödersin ve ben den sana bir tavsiye hayatta her şeyin bir sonu var borcunda bir sonu olduğunu unutma bu borcu sen yaptın sen ödeyeceksin bunu ödemek için güçlü olmalısın.

1|0
    0|0
  • bankalar kredi kartı borçlarını taksitlendiriyorlar evet bu yöntemi denerdim.. artı ailemle yaşar onlardan harçlık alır kazandığım parayla kredi kartlarını öderdim..

0|0
    0|0
  • hepsinin asgarisi aylık gelirini geçiyor başka bir para geçişi olmadan bu sorunu çözmen imkansız

1|0
    0|0
  • duşunme gıt atla bır yerden

0|0
    0|1
  • KAFAYA TEK KURŞUN

0|0
    0|1
    • kafaya tek kurşun sıkılmasını istediğim kişiler kadın ve çocuklara tecavüz eden sapıklar ile vatana ihanet eden vatan hainleridir onun dışında kimse ölümü hak etmiyor ve bu bir kurtuluş yolu değil

• KAFAYA TEK KURŞUN

• intihar ederdim :)

0|0
    0|0
  • düşük faizli tüketici kredisi al kart boçlarını kapa, sonrada kredini geri ödersin. 20.000 tl için 700tl cıvarı sanırım 36 ay geri ödemedeki yük.

0|0
    0|0
Yükleniyor...