Erkekler sevgililerinin ve eşlerinin çocuksu olmalarını severler mi?

Erkekler kız arkadaşlarının ve eşlerinin çocuksu davranışlarını ( doğal yapmacık değil ) beğenirler mi yoksa hoşlarına gitmez mi genelde ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben bundan büyük haz alırım mesela eşimin yapmacık cocuksu tüm hareketleri beni benden alır ama gercek sexsi alakası yok ama yeri gelirken söyleyim sanal anlamda yaşıyorum beni benden alıyor her konusma her paylasma cocuksu değil ama tam benlik bana bile fazla hatta o yüzden ben size tavsiyem her gün yeniden doğuyor muş gibi yaşayın hayatı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• duruma göre değişir ... doğallık önemlidir, nasılsa öyle olsun hep... ilk tanıştığımda nasıl tanıyıp sevdiysem o hali önemlidir...

çocuksu davranışları vardır veya yoktur ... sonradan değişmesin sadece..

0|0
    0|0
  • Bırak benim sevgilimi, dışardan gördüğümde bile cinnet geçirecek gibi olyorum...ne o öyle sevgi bıtırcıkları gibi...saçma salak bebekçe konuşmalar...midem bulanıyor gerçekten...

0|0
    0|0
  • Ya nasıl acıklayıcı olurum onu düşündüm de bak evim sensini izlemişsindir büyük ihtimalle ordaki fahriye evcen cocuksuydu mesala bazılarının hoşuna gidiyo çocuksu tavırlar bi nevi ya güzel bi hava oluşuyo ama bu kişiden kişiye değişiyorr

0|0
    0|0
  • eğer kızın doğal haliyse ve ya abartmadan yapıosa neden olmasın çocuksu hareketleri sevmeyen erkek zaten peşinde olmaz o kızın

0|0
    0|0
  • COCUKSU BIR HATUN BEN ISTEMEM ACIKCASI DİŞİ OLMASI GEREK YIRTICI BAKMASI GEREK BANA KARSI COCUK ISTERSEK YAPARIZ

0|0
    0|0
  • aklı basında ınsanları her zaman severım

yerlı yerınde tavreder...

sevgılılerımde cocuk taklıdı yapardı bende (ben yapınca 5 kat asık oluıyolar bana)

yerınde yapılan herşey guzeldır

0|0
    0|0
  • o şirinlige o çocugluga bayılırım :)

0|0
    0|0
  • yerine göre davransın

0|0
    0|0
  • yerinde olursa tabi kiii

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • genelde ve kesinlikle çok itici

0|0
    0|0
  • Biraz masum biraz çocuksu olmalı...

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider

aşırıya kaçılmazsa

0|0
    0|0
  • arada sırada olabilir.

0|0
    0|0
  • Çocuksu konuşan davranan kızların ağzına ağzına kürekle vurasım gelio :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya bence çok fazlaya gitmeden güzel olabilr,neşe naz katması açısından:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...