Facebook'ta başınıza gelen ilginç olaylar nedir?

Millet faceden çocukluk arkadaşını bulur ben de 18 yıl önce beni ıssıran köpeğin resmini buldum :) halen şaşkınım. Sizin başınızdan gecen ilginç olaylar var mı?

Güncellemeler:
Köpek ilkokul arkadaşımın köpeğiydi onla çekilmiş resmi varmış onu face yükledi, yoksa köpeğin face yok. Belki olabilirdi ama o zaman henüz internet bile yoktu, zaten beni ısırdıktan sonrada bizim sülale kan davası güdüp köpeği vurdu. :) şaka şaka vurmadılar eceliyle geberdi sanrım :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ben çok sıkıldım kapattım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• facem yok ki

0|0
    0|0
  • :)) kullanmıorm face ama arkadasım ılk erkek arkadasını bulmustu faceden seneler once

0|0
    0|0
  • ıssıran köpk ahahhahha allahım ya hiç gülesm yokdu valla

0|0
    0|0
  • Facede gezinirken birinin seneler önceki fotoğrafımı kullandığını gördüğümde şaşırmıştım bende bile yoktu çünkü :D

0|1
    0|0
  • yok olmadı ama sen büyük ihtimal seni ısıran köpeğe benzeyen bi köpek bulmussundur.Hepsi birbirine benziyo :)

0|0
    0|0
  • Seneler önce yediğim yemeği gördüm facede, birisi resim yüklemiş. Vay be dedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok olmadı

0|0
    0|0
    • nuri baba bu ne şeref :D ilk defa yazdığını gördüm birader hadi bismillah :)

• Sevdiğime ''benim için özelsin'' yazmıştım... ÖZEL MESAJDAN, hemen ardından daha önce beğendiğim bir astroloji sayfasından bir paylaşım oldu... ''Bir yengece benim için değerlisin dediğinde sözünün arkasında duracaksın, duramazsın yengecin gözünde değerini kaybedersin'' (yengeç burcuydu) tesadüf olsa gerek...

0|0
    0|0
  • goparaymış ya ıssırdığı yeri :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...