Kullanıcı sorumluluk ve haklarının saklılığı.

Sorular ve yorumlardan site yönetiminin sorumlu tutulamayacağı, bu sorumluluğun kullanıcılara ait olduğu, kullanma koşullarında belirtilmiştir. Bu durumda kullanıcılara, sorularını ve yorumlarını silme, düzenleme hakkı verilmelidir. Kullanıcıların kendisine ait olduğu soruları ve yorumları, yönetim sorumlu olmadığınız halde silme ve düzenleme hakkına sahip. Bu çelişkili bir durumdur. Bir kullanıcı olarak sorumlu olduğum soruların ve yorumların hakkının da bana ait olduğunu, onları silme ve düzenleme hakkımın da saklı kalması gerektiğini düşünüyorum. Site yönetimine arz ederim.

Bu görüşe katılanlar kimler? Teşekkürler.

Güncellemeler:
Hatalı cümle düzeltmesi: "Kullanıcıların kendisine ait olan soruları ve yorumları, yönetim sorumlu olmadığı halde silme ve düzenleme hakkına sahip."

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Ben ben ben, sadece silme ve kaldırma var, düzeltme yok. Dinamik bir yenileme yok, illa sayfayı yeniden tıklamamız, yenilememiz gerekiyor. Yazarken otomatik kontrol olmasını da istiyorum. Okuması kolay ve akıcı olsun. Ya da dilbilgisi kurallarından bihaber olanlar şikayet edilsin.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bencede katiliyorum..

Ama merak ettigim bir sey var o ksdar profesionellce yazmissin ki aceba avukat misin?

1|1
    0|0
  • Kesinlikle katılarak 5 puan veriyorum bu konuya.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...