Türk kızlarının garip özellikleri.

Misafir yolcu olarak konuk oldukları motorsikletin arka kısmına yan oturan kızlarımız belediye otobüsünde yan duran koltuklara ise düz oturmak için neden ayrı bir çaba sarfederler ? N'olur biri açıklasın düz mantık çözmüyor bu olguyu..

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayip ya taktigin seye bak afedersin ama bunlari bildigine gore sende kizlari gozunden hic dusurmuyorsun! Nerde yasiyorsun allah askina? Turkiye disinda bir yerde mi? Oyle degilse cok aptalsin part 2 ne olacak aceba? Ozmn bende turk erkekleri hakkinda tonlarca olmayan sey yaziyim olur mu? Yapabilirim cunku hem turk erkegini hem almam hem hollandali belcikali polonyali bosnalisini sirp olabnini taniyorum nolcak smdi? Bir kac kisi aynisini yapiyor diye herkesi ayni kutuya koymayin bitirin artik su turk kizi komplekslerinizi ya ayip cidden ayip!

0|0
    0|0
  • bızde erkekler ıcın aynı seylerı dusunuoruz arada :P

0|0
    0|0
  • İşsizmisiniz acaba?

0|0
    0|0
  • Athena-Ben böyleyim.

Dinler misiniz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• He he başla sende sende başla. Türk kızlarıymış sen neyin kafasını yaşıyorsun ya bir durun tutturdunuz bir türk kızı. ilk kendine bak. sen nasıl "Kız tavlamak" için şekilden şekile giriyorsan dogrun yanlışın varsa onlarıda. var beğenmiyorsan begenme. birde artis gibi part 1 yazmış sanki her gün japon ingiliz alman kızlarlasında türk kızlarına laf söylüyorsun isteyen istediği gibi oturur arkadaşım sanane. avukatlık yapmiyim diyorum ama adamı çileden çıkartıyorsunuz. amsterdamda değilsin arkadaşım burası türkiye her ülkenin bir seviyesi var. bizim türk kızlarımızında seviyesini tüm dünya bilir. git bak güzellik yarışmalarına. yaşın olmuş 32 aile kuracagına gelmiş burda kızları eleştiriyorsun de git işine. !

1|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • kızların hiç bir hareketine düz mantık işlemez ki : D

0|0
    0|0
  • bilsek bişey mi değşiecek panpa.boşver gitsin..

0|0
    0|0
  • havalı oluşları

0|0
    0|0
  • sana ne amk? gelmişsin o yaşa bu saçmalıklarla mı uğraşıyorsun aq?

3|0
    0|0
    • Gizlenip kufredecegine biraz erkek ol açığa çık.bu benim fikrim cevap yazmaz işine gelmeyen;ayrıca her türlü bel altı muhabbet serbest size değil mi? Yeterki elstiri yapma.

Yükleniyor...