Bir gün eve geldin anan baban seni karşına almış aci itirafımız var hazır mısın evladım?

diye sormuş

'biz senin gerçek annen baban değiliz '' diye de devam etmiş..naparsınız? durumu kabullenip yaşamaya mı yoksa yollara düşüp gerçek anne babanı aramaya mı başlarsınız..?

0|0
29|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Inanmam ki :(

0|1
    1|0
  • soka gırerım napıcamı bılmem heralde cok zor bı durum

0|1
    0|0
  • Tüm hayatımı gözden geçirirdim. Bunca zaman emek vermiş insanlara haksızlık yapmak istemediğimden ve bana verilen emeğe saygıdan susardım. Ancak içimde kopacak fırtınayı dindirebilene aşkolsun. Tabii beni veren aileyi de merak ettiğimden gizli gizli araştırmalarım devam ederdi.

Yeşilçamlık oldu ama idare et artık.

0|1
    0|0
  • Araştırır bulur kim olduklarını bilmek isterdim ve uzaktan yüzlerini görmek yada face,den resimlerine bakıp kim olduklarını daha iyi bilmek isterdim.Fakat asla yüzleşmek istemezdim. Benim bunca yıl çilemi çekip ve halk tabiriyle okuyup adam olmamı sağlayan insanları bir çırpıda silip atmam söz konusu olmaz. (Bebek kimin kucağında doğmuşsa onundur hadisini inkar etmiyorum) fakat analık babalık çocuk sahibi olmakla değil onu yetiştirmkle başladığına inanıyorum.

0|1
    1|0
  • Bir şey fark etmez.Yıllardır onlarla yaşıyorum başka anne-babaya alışmakla uğraşamam.

Ayrıca bunca yıldır bana annelik-babalık etmiş insanlara da sırtımı dönemem.Bence büyüten insanlar daha anne babadır.Biyolojik anne baba olmak bir şey ifade etmiyor..

0|1
    2|0
    • zengünse uğraşırım ben bana yolla <3

Senelerin özlemini nasıl pahalı hediyelelerle geçiştirirler biliyo musun sen :D

• Biri de bana çok tehlikelisin demişti <3 severim ikinizi de <3

• Allah muhabbetinizi arttırsın :)

• bunca zaman beni büyüten yetiştiren insanlar gerçek ailemdir. genede biyolojik anne babamla ilgili bilgi edinmek isterim tabiki ne sebeple vazgeçildiğimi bilmek isterim sanırım ama bunun için hırs yapmam diye düşünüyorum da tabi başına gelmeden yorum yapmak kolay o anlık piskoloji çok farklı olabilir

0|1
    2|0
  • şok olurum ama hiçte gerekçeklerini sallamazdım sadece şunu sorardım

neden nasıl aldınız sahiplendiniz ?

onlar ana baba olsaydı zaten yanımda olurdu... yaniiii yollara düşmem.

0|1
    1|0
  • Onları ararım bulunca suratlarına tükürürüm. Sen doğurdunda noldun beni anne mi oldun? derim. Sen baba(sözde baba) bugüne kadar hiç mi aramak aklınıza gelmedi, derim.. Doğurmakla anne baba olunmuyor derim. Benim annem babam yine bunlardır derim, onları asla bırakmam. Allah yaşatmasın ama fena kin kusarım sırf bu kini dökmek için arar bulurum onları.

0|1
    2|0
  • Biraz geç kaldılar sankim demekte :)) link

1|0
    1|1
  • annem bunu hala der :)

seni hastanede karistirmislar sen bizim kizimiz degilsin

1-gözler renkli

2-vurdum duymaz

3-cana yakin

4- espirili

ailemde tam tersi :) ben bu durumu kabullenip yasamaya devam ediyorum :D

0|0
    0|0
    • hans ve helga seni kilise önüne bıraktılar diye düşünüyorum :)

• nası yani?

cidden mi

iş güç?

• zamani gelince sözlerim ;)

• Çok sık babamdan sen evlatlıksın lafını duydum sanırm bu saatten sonra bunu ciddi söylerse yapacağım tek şey evimi ayırmak olur.

Not:Durumumu bilmeden cevabımı okuyup tepki göstermeyin arkadaşlar.

0|1
    0|0
  • Annem Abime daha çok ilgi gösterdiği zaman benı cami avlusundan mı aldınız dıyorum zaten :D

0|1
    1|0
  • Sonuçta senelerdir bakmışlar bana . Biyolojik anne baba olmakla bitmiyor iş. Belki bulurum gerçek annemi babamı ama yine bana bakan insanların yanında olurdum .

0|1
    1|0
  • beni km büyüttyse annem babam odur. doğurmak mağrifet değil

0|1
    0|0
  • link

Vefa borcum olmasa durmam. Kaçarım, net.

1|1
    0|1
  • bizdede küçükken bu şaka vardı hep:)))ama 4 çocuk neresi evlstlık oalcak:)))

0|1
    2|0
  • onceden olsaydı farklı tepki verebilirdim ama bir gun karsıma esmer versiyonum cıkıp -biz kardesiz" dedi, bir kac saniye durakladım ve kardes-karın das kelimesinden gelir, aynı karında yatmadıgımıza gore biz kardes degiliz dedim.aramadım, sormadım.aramadı, sormadı.boyle sorularla karsılasmasam aklıma bile gelmez oyle birinin varlıgı o derece..

0|0
    0|0
  • Hayır!

0|1
    2|1
  • Gördüğüm sevgi ilgiyle birleşik bir durum. Ama elbet merak olurdu..

1|0
    1|0
  • anneme benziyorum sorun yok :D

0|0
    0|0
  • önemli olan doğurmak değil bu yaşa kadar getirip büyütmek sevgini vermek.

bu yüzden biyolojik anne ve babayı aramam bile

0|1
    2|0
  • abi bu mümkün değil:D ben babamın kopyası kadar gerçeğim:D

1|1
    2|0
    • tamam kız..annen desin sana da ..ben gerçek annen değilim diye..baba garanti..

şimdi cevapla:)

• gerçekle sahte arasında ki ayrım o vakit beni kimin doğurduğu değil de kimin her zaman yanımda olduğu ile ilgili olurdu abicim:)))

• Umrumda olmaz.

1|0
    1|0
  • gerçek aileme falan gitmem :)

0|1
    2|0
  • O an olmasa bile ilerleyen günlerde mutlaka ailemi merak edip yollara düşerdim herhalde..

0|1
    2|0
  • Gerçek anne,babamı aramazdım. Beni bu yaşa kadar arayıp sormamış aileyi neden merak edeyim.

0|1
    2|0
  • ben hep soruyorum acaba ben üveymiyim diye, bi umut belki mısırda zengin halam falan vardır :D

0|1
    2|0
  • güler geçerim öyle bişey olmayacağı için :D

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hehe :) annenden istediğimi alamayınca hep üvey evlat mısm gıbı mızıklanırdım annemde bi gün dedi sen dodugun gece bı tek ben erkek doğmusun karısma ıhtımalım 0 mış halıyle gittim o uda araştırdım hakkettende o gün öylemıs boyle bı durum olusması ımkansın dolayısıyla :D

0|1
    1|0
  • Bunu durup dururken söyleyen anne babama "zaten hayat güzel değildi, siz de daha beter içine s.çtınız" der ve hemen KS'de bu durumu sizinle paylaşırdım:

"Ailem bile benden bıktı, onların evladı olmadığımı söyleyerek beni evden kaçırmaya çalışıyorlar... Sizce ne yapmalıyım?"

0|1
    1|0
  • Eğer gerçek annem ve babam beni isteseydi zaten bana bakarlardı. Anne veya baba olmak doğurmakla bitmiyor.Eğer bana gerçekten iyi davranıyor ve seviyorlarsa biyolojik olmazsa olmasın,yine de onlarla olurdum. Gerçek anne babamı aramazdım.

0|1
    2|0
  • yenisini araştırırım zenginlerse giderim öteki tarafa

1|1
    2|0
  • Benim annem babam yine onlardır. Yetiştiren önemli benim için afedersin ama s*çıp bir kenara atan değil. Ya da bakamayacığını doğuran, hadi doğurdun medet edip de bakamayan değil.

0|1
    2|0
    • ama belki de şartlar böyle yapmayı gerktirdi..

sen daha iyi bir yaşama sahip ol diye verdiler..

senaryo çok :)

• Umurumda değil yoldaş :D Bana bunu yapmayacaklardı, ben onlarla ekmeği tuza banıp yerdim.

• bazen kendimi zenci pazarından alınmış gibi hissediyorum. Ailede tek kıvırcıgım anneannemden geliyor :D

0|0
    0|0
  • Bende aynı silahla onları vururum.size birşey açıklıcam ben sizin gerçek çocuğunuz değilim derim.:)

0|1
    0|0
  • Allah göstermesin insanın psikoljisi alt üst olur..

0|1
    0|0
  • bu saatten sonra ne farkeder :))

0|1
    2|0
  • "Yemekte ne var?" derim.

Yalnız büyümenin faydaları.

0|0
    0|0
  • aman salla derim

0|1
    0|0