Karşı taraftan sakladığınız huylar..

huylarınız, inançlarınız karşı tarafın sizin hakkında bilmesini istemediğiniz şeyler nelerdir ? karşı taraftan kastım erkek/kadın arkadaşlarınız. mesela tanıştığınız biriyle hemen inanç muhabbetine girmeyin. ilerisi gelemeyebilir :D

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• yok canım kafadan girermiyiz hiç:)))ilk bi bağlarız kendimize sonra hadi namaza deriz:)))

1|0
    0|0
    • onu sadece örnek olarak vermiştim. ikinizde aynı şeye dikkat ettiniz ya. hadi kolay gelsin o zaman :D

• aynı mezara girsen de değişen bir durum olmayacak orası ayrı :D ama sıkmamak gerek tabi

Kızlar Ne Diyor 3

• herkezın ınancı kendıne konusmayı sevmem bu tur konuları ben acıkcası bıde aılevı meselerı konusmayı sevmem

0|0
    0|0
  • haklısın inanç muhabbetini girince tam ifade edinilemiyo biliniyoo yanii sonra yanlış anlaşılmalar wee o çirkin bakış ortaya çıkıyo sen kimse lan die :):)

0|0
    0|0
    • konuştuğum herkes de şu ana kadar peygamber adayı sanki. böyle dinine bağlı kişiler görmedim :D

• Çok fazla sevdiğimi kıskanırım kendımden bile..Belli etmem ama içim içimi kemırır durur kendıme benım zararım aslında

0|0
    0|0
    • kıskandığını söylesen de başka :D bu sefer bu beni kıskanıyo diye daha çok kıskandırmak ister :D

• Bir de bana sor :( :)

• kolay gelsin ne diyeyim :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...