Dövüş sporu yapan bir kız iticimidir Allah aşkına :( ?

Okul zamanlarımda bacak kaslarımla dalga gecerlerdi neyseki okul bitti ama niyede bu sporla uğraşıp sonradan tanıdığım kişiler ön yargılı sanki :/

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• yok sadece korku salar o kdr :D

1|0
    0|0
    • niye sorun olmadıkca kavga olmaz niye korku ben anlamıyorum

• yani bitmiş gitmiş ne diyeyim :))

• ovv harıka mukemmel :D tkrar basla gaz ver yanı :D

En İyi Kız Görüşü

• Bende hem tekvando hem karate eğitimi aldım 😊çok seviyorum ben. Önyargılarının sebebi sporla uğraşan kişilerin hem özgüven hem kondisyon açısından kendilerinden güçlü olduklarını kabullenememeleri diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• tam tersi cansın :) ddevam et böyle

1|0
    0|0
  • Olay ne biliyomusun yaratılış olarak erkekler değer verdikleri kızları yani arkadaşı, annesi, sevgilisi v. s korumak ister koruyamazsa kendinde eksiklik görür. Erkekler kadınların korunmaya muhtaş olmasından, güçsüz olmasından memnundur çünkü bu ona gücünü, erkek olduğunu hatırlatır. Diğer türlü judodur, taekwandodur, karatetir yapan güçlü kızları görünce pasif kalıyolar buda onlarda eziklik yaratıyo. Uzun oldu ama sonuca gelirsek erkekler kızların kendilerine güç konusunda muhtaç olmalarını sever ve diğer türlü kızlar otoritelerini zedelediği için pek yaklaşmazlar, hoş gelmez gözlerine :))

0|0
    0|0
    • peki ya herkes farklı farklı düsünüyor bilemedim :/

• insan ulaşamadığını, yapamadığını itici bulur bunu unutma iyi olduğun şeyde iticimiyim, şöylemiyim, böylemiyim diye düşünme yok erkek fatma, kız böylemi olurlan diyenleride takma kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş sonuçta değilmi :))

• teşekkür ederim iyi oldu bu biraz ne kadar realist olsam da bazen düşünüyorum böyle

• Benim en çok hoşlandığım kız tipidir. Dövüşçü kızlar daha fit olurlar fakat ringe veya müsabakaya çıkmamak suretiyle. Lisanslı olan erkekten daha geniş oluyolar onlar iticiliğe giriyor

0|0
    0|0
    • tatemiye çıkıp müsabaka yapıyorum ne varki bunda. fiziğimde sorun yok bacak kasları dışında

• Bazıları bunu meslek edinmek istiyor ve antremanlar sayesinde omuzları çok geniş oluyor. Karşıdan bakınca insanın sevesi değil kaçası geliyo. Ben bunu itici olarak kastettim

• tam tersi

1|0
    0|0
  • Dövmeye kalkmazsan itici değil.

0|0
    0|0
  • Bence inanılmaz çekici ve seksi... Bende dövüş sporu yaptığım için olabilir...

0|0
    0|0
  • spor yapmayan kız iticidir asıl, hele şu bir dilim ekmekle kilo verenler varya deli ediyor, sanki bir b*k başrmış gibi havalanırlar bide kızlarda spor anlayışı sıfır (istisnalar hariç)

0|0
    0|0
    • günde 2-3 ekmek yemezssem doymam bir dilim ne yaa :/

• iticidir

0|0
    0|0
  • ne güzel beni koruyan bir kadın derim.

0|0
    0|0
  • tanıdığım tanıyabileceğim en güzel kızlardan biridir. bulunmuyor öylesi bir 5-10 seneye toki gibi değerlenirsin :D

0|0
    0|0
  • ismindende belli tekvando yapıyorsn benn sevgilm olsan fantazi niyetine ger gün birbirimizi döverdik ;)

0|0
    0|0
    • -_-

• En güzeli besyo oturdugn yerden para kazaniyorsun.

• Bu kadar konusmusken tanisalmmi

• Kapaliysan itici

0|1
    0|0
  • yok dövücüdür

0|0
    0|0
  • hayır değil , aksine çekici

0|0
    0|0
  • tam bana göresin dünya whushu olimpiyatlarında elimi kırdım bende. d bıraktım sonra. d

0|0
    0|0
    • wushu da korumalık da kullanmıyorlar bırakmışsın iyi ki bizde kask da olsa yine dilin yutan yutana kafasına yiyince :/

• :D aynn gel pratik yapalım

• Kadinsiligin oldugu muddetce ve de asiri bir kas goruntusu yoksa no problem

0|0
    0|0
  • Pek bir çekiciliği yok

0|0
    0|0
    • itici olup olmadığını merak ettim zaten

• Kıza bağlı Ama kavga eden bir kız çıplak erkekdir :))

0|0
    0|0
    • kavga bir kez ettim bir daha antreman dışı aksi bir hal olmadıkca asla

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır aksine çekicidir bana göre
    Zaten kadına şiddete karşı süper bir spor
    Dayak yeriz diye korkuyorlardır:-D :-D

1|0
    0|0
    • ehh :DD boksör bir erkek arkadaş vardı bizim dersanede gel mac yapalım temassız dedi üstüme yürüyünce suratına vurdum küstü benimle :D keske yapmasaydık

• Bende box yapıyorum dediğimde o kesin sen bizi de döversin diyorlar halbuki bu tarz sporların temelinde kişiye zarar vermek kesinlikle yoktur.

0|0
    0|0
    • aynen bunu anlasalar. gösteriş değilki. bir sen anlarsın beni o antremandan cıkınca ne kadar mutlu olduğumu. sende de vardırç spora aşık olmak cok farklı

• TABİKİDE DEĞİLDİR

0|0
    0|0
  • bence sexidir :D

0|0
    0|0
    • biraz cırlak bir spor vurduğunda bağırıyosun kızları duysan civciv gibi ciyak ciyak :D

• yapma ben bisexim sulanıyorum :D

Yükleniyor...