Burnunu ısırmak yanaklarını sıkmak sevmek...istiyorum :D

hoşlandığım bi çocuk var aslında sevgili gibiyiz neyse bana bi fotohrafını yolladı çok tatlı yaa içimden böyle çocuk gibi sevmek geliyor yaa yanaklarını sıkmak okşamak burnunu osormak istiyorum :/ biri size çok tatlısın burnunu ısırmak istiyorum dese ne gisedersiniz kötü bişey mi? desem olur mu?

Güncellemeler:
yukarda doğru yazmışım ama detay bölümünde hata yapmışım ısırmak değil osormak yazmışım çok özür diliyorum arkadaşlar... ama dalga geçenleride affetmem oysaki anlayan insan dalga geçmemiş ve normalce cevap yazmışlar bazıları anlamamış gibi osormak falan yazmışlar.. siz sanki hiç hata yapmıyorsunuz .. dalga geçenlerinin sorularını takip etcem bakalım üstünüzden dalga geçildiğinde hoşunuza gidiyormu ..

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• burnunu ısırmak mı ossurmak mı hangisi? ısıracaksa ıssırsın ama karşılığını vermezsem olmaz :)

0|0
    0|0
    • çok pardon yaa niye herkes dalga geçmiş oysaki ne demek istediğimi anladıklarından 100% eminim ama anlamamış gibi ne osorması yazmışlar yaa :( ısırmaak olcaktı

Erkekler Ne Diyor 17

• Sevme anlayışın çok farklıymış.Çocuğun burnuna niye osoruyorsun?

Kötü bir şey. bence deme. ''İlerde sen benim ağzıma da S.carsın'' der sana.

1|1
    1|0
  • olsun seven kız ossurur da ıssırır da katlanmak lazım herşeye :) bu ne ya :)

0|0
    1|0
  • "yanaklarını sıkmak okşamak burnunu ""osormak"" istiyorum :/ "

Memduh abi kurban olam yapma öyle şeyler.

1|0
    1|0
  • osormak çok kötü kokuya neden olur

ama burna yapmak daha kötü(

0|0
    1|0
  • beni özellikle takip et. not al bir yere.

0|0
    1|0
  • bunları okuyunca pc yi kapatmaya kdr gittim son anda döndüm oha o ne la osurmak.d.d

1|0
    0|0
    • :S çok pardon ısırmak :( olcaktı offff çokk kötü rezil oldum gerçekten çok pardon yaa

• :)) geçtii artık:)

• Açık açık giyiyorsa,kendisi gönül veriyorsa,birde benim payımı veriyorsan günahı yoktur kızım :D

0|0
    0|0
  • kız sakın adama cocuk gıbı davranma kızarrrr

0|0
    0|0
    • biz konuşurken zaten çocuk gibiyiz :D ben ona bebem bebeğim falan diyorum :D

• çok hoşuma gider oyy :)

0|0
    0|0
  • Gel ısır derim bir tuhaf oldum ya nasıl bir fantazi bu arkadaş :)))

0|0
    0|0
  • okadar şiddet insanı kaçırır

0|0
    0|0
  • kendimi kollarına bırakırım ısırsın istediğini yapsın

0|0
    0|0
  • hosuna gıder emınım

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • o yukarıda yazdıkarını yapabilirsin kendini engelleme

0|0
    0|0
  • ah ah beni de sevseler :d

0|0
    0|0
  • çok mutlu oluruz.farklı mesajlar almaya başlarız.cinsellik gibi mesela şimdi soruyorum.senin içinden ne geçiyor. bunun içinde cinsellik varmı?sadece tatlı burunmu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana da olur bazen tatlı birisini görünce yanaklarını sıkasım gelir ama burnunu ısırmak nedir ya...

0|0
    0|0
  • ben öyle seviyorum hepte şapşal bi gülümseme oluyo suratında heralde hoşuna gidiyo :D

0|0
    0|0
  • Göklere uçar :) çok sevildiğini anlar ama ters tepebilir yıne de tut kendını derim. Fazla ilgi kovalattırır zamanla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...