Kapat

O sezon fenerbahce şampiyonlar liginde kac puan toplamıştı?

Gecenlerde arkadaşlarla oturuyorduk iki arkadaş iddalaştı hangimizin futbol bilgisi daha fazla diye neyse sonra bir arkadaşta size bir soru sorayım baklım bilecekmisiniz dedi peki sor bakalım dedi arkadaşlar 2001 2002 sezonunda fenerbahce şampiyonlar liginde g grupunda kac puan toplamıştır diye sordu arkadaşın biri 3 biride 4 diye cevap verdi ikinizde yanlış cevap verdiniz dedi ancak dogru cevapı söylemedi bizimde aklımıza takıldı dogru cevap neydi acaba o sezon fenerbahce şampiyonlar liginde kac puan toplamıştı

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki 0 puan toplamıştı

3|3
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• bınmedım hıc ama cok merak edıorm

0|0
    0|0
  • 0 çekti Fenerbahçe :D Aynı sene biz de yani Galatasaray 5 puanla grubu sonuncu bitirmiştik...

0|1
    0|2
  • 9 desem atıyorum mu

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• 2001-2002 SEZONU

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde en başarısız performansını sergilediği 2001-2002 sezonunda (F) Grubu'ndaki maçlarını 6 mağlubiyetle puansız tamamlayarak grubu son sırada bitirdi.

Sarı-lacivertlileri, (F) Grubu'nda aldığı sonuçlar şöyle:

Fenerbahçe - Barcelona.: 0 - 3

Fenerbahçe - O. Lyon...: 0 - 1

Leverkusen - Fenerbahçe: 2 - 1

O. Lyon - Fenerbahçe...: 3 - 1

Fenerbahçe - Leverkusen: 1 - 2

Barcelona - Fenerbahçe.: 1 - 0

3|4
    0|1
  • fenerbahce o sezon cok calışmış ve şampiyonlarliginde 0 puanla dönen ilk türk takımı olmayı başarmıştı maalesef

3|3
    0|2
  • -0- puan topladı.Yani hiç puan alamadı

3|4
    0|2
  • Fenevbahçenin bir keresinde 0 çektiğini biliyorum ama ne zaman olduğunu bilmiyorum ama bu soruyu sorduğuna göre kesin 0 çekmiştir diyecektim ki alttaki arkadaşlar da 0 çekti demişler :)

0|1
    0|0
  • Sıfır çekti tabiki

0|3
    0|0
  • İkisi de yanlış cevap vermiş, doğru cevap 0 olacaktı..Fenerbahçe oynadığı 6 maçta da puan alamadı.6 maçın hepsini kaybetti yani inanılır gibi değil ama oluyor..6 maçta 0 puan topladılar.

1|2
    0|1
  • Malesef puan alamadık

0|2
    0|0
  • sıfır puan çekmiştir bilginize...

0|2
    0|1
  • 0 cekdi sende bu cevabi biliyon ama ginede sormak istedin demi :)

0|0
    0|1
  • 7 diye hatırlıyorum ben..

0|0
    3|5
Yükleniyor...