Arkadaşımın kişiliği çok bozuk

Yakın arkdaşımın sevidği çocuktan ayrıldıktan sonra, kendini 5 aydır alkolle verdi. önüne gelenle çıkıyo ayrılıyo. 1 ayda 3 sevgili değiştirdi. onu uyarmama rağmen aynı. ona yardımcı olamıyorm. ne yapmalıyım ?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• ondan uzak dur aynı durumu yaşamış olarak biri konuşuyo o değişmez benim arkadaşım ayda ne 3 çocuğu bi anda 3 4 kişiyle flort ediyodu bnse kmseyle çıkmazdım kndi halimdeydm çok düzeltmek istedim çabaladım olmadı bıraktım knşmuyorum hala aynı sakın ha sanada atabilir bişeyler o çıkmıştı o çocuklada diyebilir zor durumda kaldığın UZAK DURMAnda fayda var

0|0
    0|0
    • şuda var onun yanında seninde adın mutlaka çıkar ne kadar temiz olursan ol ben hep dedim ben kendimi biliyorum beni bilen biliyo diye ama öylede olmuyo direk kesmede arkadaşlığını yavaş yavaş kes gerçekten sonradan iyi yapmışım diyiceksin

• çok teşkkr ederm .

• rica ederim inan içten uyarmak geldi çünkü yara alırsın mutlaka kimseyide sen gibi temiz düşünür sanma

Erkekler Ne Diyor 11

• yapacağın bir şey yok alkole teslim olmuş artık

0|0
    0|0
  • Arkadaşın Motor şase numarası alma hızında ilerliyor.

0|0
    0|0
  • O şeyi dağıtmış daha kimse durduramaz onu.

0|0
    0|0
  • aılesınden bırının bu durumu ogrenmesı ve mudahale etmesı gerekıyor yoksa aklı basına geldıgınde hersey ıcın cok gec olmus olur

0|0
    0|0
  • İyi Yapmış Bende 5 Sene Sadece Bakıştıktan Sonra Bir Kızı Kaybettim İnanabiliyormusun Beni Resmen Ne Kadar Üzdü Serefsiz Adii

0|0
    0|0
  • Onun sonu çok kötü olacak benden söylemesi farklı kollarda farklı yataklarda kendini bulabilir

0|0
    0|0
  • dövsene onu kendine gelsin

0|0
    0|0
  • ailesine söyle ya da arkadaşlığını bitir

0|0
    0|0
  • kafasına bir gün saksı düşer :)

0|0
    0|0
  • o yoldan çıkmışş kimse durduramaz...

0|0
    0|0
  • uzak dur ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana zarar vermediği sürece seni ne ilgilendirir yaptığı?Zarar veriyorsa yol ver.

0|0
    0|0
    • yakın arkadşm çok şey paylaştık beraber. kötü zamnlarımda yanımda oldu. onu yüzüstü bırkmak istmyrm. ama bi tarafdan da byle yaparak adını çıkartıyo

Yükleniyor...