Protein Tozu Kullanan Var Mı?

Herkes protein tozuna sihirli tozmuş gibi bakıyo siz nasıl bakıyorsunuz?

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben sağlıksız buluyorum ya.

0|0
    0|1
    • Sağlıksız olduğuna dair hiç bir bilimsel açıklama yok ama kendi düşüncendir saygı duyarım.

• Var olup olmadığını bilmiyorum ama yumurta yiyerek protein almak bana daha mantıklı geliyo.

• Zaten sabahları 5 tane yumurta yiyorum günde ne kadar yumurta yiyebilirsin ki yumurta sarısının fazlası kolestrol tehlikesi çıkarır

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet ben kullanıyorum.. Bir sene dolmak üzere... :)

0|0
    0|0
    • Bende kullanmayı düşünüyorum biraz geliştikten sonra

• Şuanlık ihtiyacım yok almam gereken proteini besinlerden alabiliyorum

• Evet ama sadece besinler yeterli olmuyor. Yumurta, tavuk, ton balığı bir yere kadar.. Ek takviye her zaman için daha iyi oluyor. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Cahilse der tabi

0|0
    0|0
  • Sihirli bir toz değil tabi ki de.. Hatta beraberinde iyi beslenme olmazsa bir işe de yaramaz. Antreman sonrası gereken proteini besinlerden sağlayamayanlara protein tozu önerilir. Zararı yok.

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum param olsa her gün nesquik niyetine içerim vallaha fakat ucuz değil...

0|0
    0|0
  • kullandım istediğini veriyor insana ama askerlik araya girdiğinde bıraktım sporu öyle bir eridiki sarkıyor

0|0
    0|1
    • kardeşim askerde biraz spor yapsan sarkıcağını sanmıyorum ya da beslenmeye dikkat edersen

• Sarktığını hiç duymamıştım sonuçta steroid almıyosun ama demek sarkıyo

• ben 2 kutu kullandım sarktı

• Kullanıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum ama sadece kullanmam gerektiği için yoksa sihirli olmadığını biliyorum :)

0|0
    0|0
    • Öyle gerek duymadıkça kullanmanın bir manası yok

• Bide yeni başlıyanların protein tozu kullanmaları çok saçma ihtiyac oldukaları proteini besinlerden alabilirler

• Onlara hastayım zaten ben 1,5 senenin sonunda başladım onlar hemen vücut yapmanın peşinde tanıyorum onlar

• kullanmadım ama bir süre sonra kullanmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır öyle değil normal olarak protein alıyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...