Spor&Diyet Hakkında?

Arkadaşlar bundan birkaç ay önce spor ve diyete başladım. Boyum 175 kilom 67 den 61 e indi. Vücut tipim kum saati. Ama istediğim bölgelerden yeterli incelmeyi elde edemedim. Sorun yaşadığım bölgeler alt karın ve üst bacak aralığı yani kalça-basen-alt karın-üst bacak. Haftada 3 gün fitness a gidiyorum kardiyo ağırlık çalışıyorum ama bir türlü bu bölgelerde toparlanma olmadı son 1 haftadır falan evde youtube dan iç dıs bacak da çalışıyorum plates lastiği ile ebru şallı da yapıyorum ama üst bacaklarımın kaslandığı dikkatimi çekti sıkılaştı ama hoş gözükmüyücek bir şekilde kaslandi da günde 60 falan squat da yapıyorum ne yapmalıyım bu kalça-üst bacak için o kaslar nasıl gider?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel calıs.

0|0
    0|0
    • Çok yardımcı oldu gerçekten

• begenmiyosan sormazsin

Erkekler Ne Diyor 2

• en iyisi günde 1 saat yürüyüş yapman ve bisiklete binmen. basenleri en iyi o çalıştırır.

0|0
    0|0
    • Onu zaten yapıyorum spor salonunda diğer günler pertim çıkmış oluyor evde yer hareketleri yapabiliyorum ancak

• vücutta yağların en geç atıldığı yerler basen ve karın bölgesidir. sadece o bölgeler kaldıysa onlar da zamanla gecer, yeter ki sen pes etmeden devam et ;)

• selam spor eğitmeniyim mesaj atarsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • buradan niye olmuyo

• çünkü hiçbişeyden haberi olmayan bir sürü cahil velet kulakdan dolma bilgilerle sazanlıyoda o yüzden.

Yardım etmeye çalışıyorum tecavüzcü muamelesi yapma !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...