Sevdiğinizin ismini siz de bir yerlere yazdınız mı hiç?

olmuştur mutlaka beyaz bi kağıta öyle canınız skıldığında yada oturduğunuz sıraya herkes nereye yazdığını yazabılırmı ben askerde ağacın gövdesıne bas harflerımızı yazmıştım ne bılım basıt te olsa mutlu etmıştı benıı

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• kağıta yazdığımda oluyordu ama.. kalbime gönlüme yazmışım yetmez mi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bi keresinde araba camına yazmak için yaklaştım araba doluymuş gözümün içine baktılar elimi başıma götürüp kaşıyim dedim bari bende xd

1|0
    0|0
  • Bizde yazmistik

0|0
    0|0
  • matematik defterimmm vardı lisede her tarih atılan sayfaya onun adını yazardımm:))sonra nerde buharlanmış cam görsem oraya :))herşeyi geçtimm yüreğime yazdımmmmm beynimeeeee hiç çıkmayacakmış gibi

0|0
    0|0
  • ben hic sevdigim icin yazmadim, sirf yazanlar ne hissediyor diye yazmis oldugum var ama oda birsey hissettirmedi. kisaca hala ne oldugunu cikaramadim bu isim yazinca :)

0|0
    0|0
  • Aklıma bu geldi bunu okuyunca ... link

1|0
    0|0
  • cama hohlardım buharına yazardım <3

1|0
    0|0
  • niye yazayım ya o beni yazsın . ne bileyim dövme falan yaptırsın ki aşkına inanayım. :)

0|0
    0|0
  • Şu feribot tuvaletine sevdiğinin ismini yazanlar yazarken ne düşünüyo onu merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap ayracına, sıraya, ders kitaplarıma, elime vs vs.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çam ağacına cizdim baş harfini:) defterede yazarımn masaların üzerine.d eğer böyle giderse arabanın arkasınada ilk harfini yazıcam

0|0
    0|0
  • O kalem olsun ben de kağıt, yazsın beni (:

0|0
    0|0
  • her gün bir yerlere yazıyorum ama en değerlisi kalbime yazdığım...

0|0
    0|0
  • Okulda sıralara, tahtaya, defterime ve kalbime yazdım Beşiktaşı <3

0|0
    0|0
  • lise zamanlarında bile yazmadım sen düşün ama adımı çok yazan oldu bu sayılırmı

0|0
    0|0
  • 4 yıl önce mesire yerinde ağaca yazarken orman bekcisi yakaladı ormana zarar suçundan 3147 tl ceza ödedim... şimdi sevgili acısımı çekeyim bana giren 3147 tl acısımı çekeyim bilmiyorum... ama hep şu şarkıyı dinliyorum (artık savmiyeceğim bütün kabahat benim)

0|0
    0|0
    • :) vayy damınaa k. deseydınn

• ne diyeyim ona 3147 tl paylaşalımmı sanin isminde var orda suçun yarısı seninmi desem

• evet sol omzuma baş harfi kazılıydı artık ok işareti oldu :) soran olursa sol omzumda ki kötülükleri yazan meleği gösteren ok işareti diyorum :) :)

0|0
    0|0
  • bazılarıda wc din kapılarına yazardı askerde cok tuhaf insan sevdiyin ismini oraya yazarmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...