Sizce bir gün mesaj atar mı?

Bi kızla 11 ay çıktık ve onu çok seviyorum ayrılalı 2 ay olucak yalvardım yakardım hiç bir mesajıma cevap vermedi en son bana şunları yazdı hiç kimse senin gibi beni sevemez sahiplenemez en kötü günlerimide en güzel günlerimide sen yaşatın bana bir derdin olursa sana ihtiyacım var yaz cevap vermeye çalışçam yazdı ve bi daha mesaj atmadı bende ona yalvarmayı mesaj atmayı bıraktım.Biriyle çıktı ve 10 gün sonra ayrıldı sizce bir gün mesaj atar mı ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hasta beklerdi sabah

Ve ne genç ölüyü mezar

Ne de şeytan bir günahı

Seni beklediğim kadar...

Geçti istemem gelmeni

Yokluğunda buldum seni

Bırak vehmimde gölgeni

Gelme artık neye yarar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl bir mesaj bekliyorsun? hem atsa ne olucak bir şeyler bitmiş ayrılmışsınız ve başka biriyle de çıkmış, sen sevdiğin için hala merak ediyorsun ama bence zamana bırak her şeyi hayırlısını bekle.

0|0
    0|0
  • inş atar ne diylm

0|0
    0|0
  • bir gün toplu mesj atar bayramda seyranda daha atmaz yavrum geç bunları

0|0
    0|0
  • Belki.. Aadsdada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence artık her şey mazide kalmış...Ama 11 aylık emeğinize,fedakarlıklarınıza,her şeyden ötesi o güzel gözlerinize yazık olmuş...Tabii hayat devam ediyor...Hemde acımasız ve zalimce öyle değil mi?

0|0
    0|0
    • evet çok doğru dedin kardeşim

• Senden daha iyisini bulursa asla atmaz. Ama bulamassa o zaman başlar yine yalanları saydirmaya kızlar doğası gereği böyledir. Pek güvenim kalmadı desem doğru olur aslında

0|0
    0|0
    • benimde güvenim kalmadı hemde hiç bı kıza bide yanız kalırlarsa mesaj atıyolar bunu çok iyi biliyorum hem diyer eski sevgililerimden hemde kız kuzenlerimden :)

• Birde şu war.Kızlar maymun gibidir.Baska bir dala tutunmadan diger dalı asla bırakmaz ;) sen cok zekısın crıus helal olsun sana

• :)

• kalıcı etkı braktıysan atar niye atmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...