Tahminleri görelim futbolun bilmediğimiz yönlerini ele alalım :)

"Futbolda Serbest vuruşu kullanan oyuncu topu kendi kalesine atarsa hakemin kararı ne olur?"

Güncellemeler:
cevap :köşe vuruşu ,İlgin gibi gelebilir ama kural böyle daha önce buna benzer olaylar yaşadnmadığı için günlük hayattan örnekler veremiyorz .d böyle birşey olduğunu düşünerekten takım halinde oyuncuyu linç etmeye gidiyoruz diye düşünülebilir komedi olur :))

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Köşe vuruşu

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• O ne oyle taç kullanır gibi. Köşe vuruşu olur mu dersin?

1|1
    0|0
  • Serbest vuruşu kullanan bi oyuncu şutu rakip kaleye çeker. O şut nasıl olurda dönüp kendi kalesine gidip gol olur? biri önce bana bunu anlatsın ...?

0|0
    0|0
  • Gol olur.. Ne olucaktı ki?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• rakip takım korner mi kullanır

1|0
    0|0
  • takımdan kovulur:P

0|0
    0|0
    • futbol olduğu için her ihtimali alan fifa bunu da düşünerekten bi karar vermiş :) kovulabilir haklısn :)

• golmu oluyor karar?

• Oyunu kaldığı yerden devam ettirmek olur bence gol attıysa kendi kalesine gol olur santra yapılır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hakemin kararı gol olur, takım arkadaşlarının ve teknil direktörünün kararı da oyuncunun ağzını burnunu dağıtmak olur :)

0|0
    0|0
  • Serbest vuruşta gol olur. Çift vuruş olsaydı kabul edilmezdi.

0|0
    0|0
  • köşe vuruşu olur milyoner olma da çıkmıştı sanırım :D

0|0
    0|0
  • Önce köşe vuruşu olur maçtan sonra da tekme tokat vuruşu :D

0|0
    0|0
  • bir tane örnek göstersene

0|0
    0|0
    • böyle örnek yüz yılda bile gelmez ama futbol ki kurallara dayalı bir oyun sistemi bunu da düşünmüşler :) köşe vurşu cevap :)

• sabrii için yaptılarsa demekki

• sabri gibi bir profosyonel yok kardes ..iyi makara oluyor sosyal medyada bende gülüyorum ama profosyonel bir futbolcu ve bence büyük bir yetenek gökhan gönül =sabri

• 0|0
    0|0
  • penaltıyı arkadaşına pas olarak atabilirmi sence? veya dönüp kendi kalesine doğru gönderebilirmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...