Arkadaş listesinde ekli olmayan üyeler hakkında.

Bazı üyelerin,mesaj alımı ''herkese açık'', bazılarının ise ''sadece arkadaşlar'' şeklindedir.

Bir soruda yardım istiyorsunuz, cevap veriyoruz, az-çok bilgiye sahip olduğumuzu anlayınca, normal olarak, özelden mesaj atıyorsunuz daha çok yardımcı olmamız için.

Unuttuğunuz birşey var. Bize mesaj atarken ayarlarımız ''Herkese açık'' ama biz size geri dönüş yapmak istediğimizde şu tablo çıkıyor ortaya ' Sadece arkadaşları mesaj gönderebilir''.

Yani mesajlarınıza cevap gelmediğinde bu tur konularda, kasıtlı yazmama durumumuz yok.Ayarlar aklınıza gelsin.

Yönetime de bunu bildirmiştim, en azından bize mesaj atanlara geri dönüş şansımız olmalı ''Sadece arkadaşlar'' olarak ayarlı ise de.

Sizce?

Güncellemeler:
6 kişi ''Haklısın'' demiş. :]]

''Kesinlikle'' diyenleri toplamadım.

kihkhikhi :P
11 Haklısın ile güncelleme son veriyorum :]

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• işte bu yüzden diyorum ben

evcilkaktüse sarı balon istiyorum diye bunu herkez biliyor ama kimsenin aklına gelmedi bu konu hakkında bilgilendirme yapmak konu hakkındanda çok haklı en azından geri dönüşler sağlanmalı yoksa herkezi eklemek zorunda kalıyoruz

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Mesaj atıp geri dönüş bekleyen üyenin salaklığı ile yönetim ilgilenmek zorunda değil. Yönetim sana 3 opsiyonda sunmuş, ayarda koymuş... ohooooo her şeyim hıyar diyene tuzlukla mı koşsun yönetim.Onlarda can.

3|1
    0|0
  • Kimin siteyi ne amaçla kullandığı belli değil. O nedenle var olan sistem iyi bence. Bahsettiğiniz gibi bir sistem gelirse kişi o mesaj üzerinden size direkt kanal oluşturmuş olacak ve bu durumda sadece arkadaştan mesaj kabul ediyor olmanın koruması delinmiş olacaktır. Gerçi bu soruyu okuyunca benim de aynı hatayı yaptığımı fark ettim. Birisine mesajla soru sormuştum ve yanıt gelmeyince sallamadığını düşündüm ancak benimde arkadaşlar dışına kapalı. Belkide cevap yazmak istedi ama yazamadı. Bu durumda haklısınız sanırım demek isterdim ama diyemeyeceğim çünkü cevap yazmak isteyen her şekilde yazar. Soruyu soran kişiye arkadaşlık gönderir, cevabını yazar, sonra yine listeden kaldırır. Kişide salak değilse soru sorduğu kişiden gelen arkadaşlığı kabul edecektir. Etmiyorsa da kendi denyoluğudur, cevabı bile hak etmiyordur.

1|1
    0|0
  • Engellemelerle ilgili sorunda da yazmıştım, site yönetimine de arada bazen bu tür şeyleri yazıyorum. Hiç sallamıyorlar...

1|1
    0|0
    • Geri dönüş omuyor mu?

• Yaklaşık üç ay olmuş yazalı ve gelen mesaj...

" Önerini kaydettik, ilk toplantımızda değerlendireceğiz. Görüş ve önerilerin bizim için çok önemli. Bize yazmaya devam et lütfen... "

Üç ayda bir toplanıyorlar herhalde, icraat yok...

• Bu klasik cevap verme şekilleri.

• Haklısın! mesaj geliyo ve sen cevap yazayım derken bu özelligi sadece arkadaşları kullanabilir gibi bişey söylüyo, bende eklemiyorum, öyle kalıyo, bence aslında bunu bilerek yapıyolar yani mesajı atıyo ve cevap için eklemeleri gerekiyo buunuda bildikleri için eklemelerini bekiyolar bu söylediklerim sadece tahmin,

1|0
    0|0
  • çok yardımseversin kaktüs.

bence de haklısın en azından gelen mesajlara geri dönülebilmeli diğer ayardan bağımsız olarak

1|1
    0|0
    • Siteden biri önermiş, çizim sorusuna benim adımı yazmışlar, kız dün yazdı, uzun uzun cevap yazdım, göndere tıkladım, boşa gitti ya o kadar yazı:@ Sadece arkadaşları yollayabiliyormuş.

• Kağıda çiziyorum da sana nasıl atacağım onun espirisi orsa en kolay size ulaştırmam paint ile olurdu.Zaten fare ile çizimim kötü, kalem iyi.

• zaten kağıda çizemeyen paint e hiç çizemez :D

• Haklısın! Bana şöyle bir özel mesaj gönderen kişinin mesaj seçeneği herkese açık değildi. Cevap yazmak için eklemek zorunda kalıyoruz, sonra da bize "kız mı kovalıyorsunuz" diyorsunuz. Protesto ediyorum bu vesileyle...

"merhaba ,ben sizi olgunlukla ilgili bi soruda verdiğiniz cevap nedeniyle eklemek istedim ama olmayınca mesaj yazıyorum :) 16 yaşında olan bi kız yaşıtlarını beğenmediği ona bişey katamayacağı yaşıtlarının olgun olmadıklarından ,sadece cinsel obje gibi görmelerinden bahseden cevabınız kesinlikle doğru . bende o yaştayım ben nasıl davrnılır birinden hoşlandığımda ona nasıl davranmalıyım nasıl konuşlr bilmiyorum birazda utangacım çevrem geniş değil 4 kız arkadaşım var yakın olarak onlarada herşeyi anlatamıyorm birinden hoşlanmıştım pasaj gibi bi yerde çalışıyo sürekli gidip geldim ama sevgilisi varmış benim bakmamdan rahatsız olduğunu birisi söyledi ordan bende gidip konuştum daha sonra benle alay ettiler tabi ben bi daha gitmedim oraya ben ne yapabilirim sizce bi cafeye gidip biryle mi tanışıyım ki bu nasıl olucak bilmiyorum ben ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim :) "

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım ama haklısın. O kadar yazıp fakat cevabıı gönderememek sinir bozucu olmalı

1|0
    0|0
  • Kesinlile katiliyorum ayni sorunu bende yasadim.

Banada mesaj atma acik ancak cevap veremedim.

Bir dilegim de formatla ilgili. Pratik kullanimli bir mobil

arayuz guzel olurdu. Ipad de sorun yok ancak galaxy

Note da biraz zorlaniyorum.

Son olarak takip sistemi ile ilgili sorunum. Bir kisi ile

Arkadas oldugumda onu takip etmemeyi secebilmeliyim

Bu otomatik olmamali. Asil takip etmek istediklerimi

Kacirmamak icin listemi 5 te 1 azalttim.

0|0
    0|0
  • evcilkaktüs moderatör olsun diyenler? :))

1|1
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • 12. haklısın :)

1|0
    0|0
  • böyle bi durumla karşı karşıya kalmadım ama haklısın

1|0
    0|0
  • yönetime burdan nota veriyoruz.

1|0
    0|0
  • Kamu oyuna büyük bir ciddiyetle duyrulur.

üyecanlar!

1|0
    0|0
  • güzin abla mı oldun sen bakem kız :))

1|0
    0|0
  • Dar geldi sana Angaraaa

Şaziye de kaçmış Osman'aaaa

Çek çek dünyanın gahrını daaa

Vur vur rakı, bira, şarabaaaa

0|0
    0|0
  • Bence eski chat sistemi geri gelsin, ne güzel çatur çutur işi pişirip yardımcı oluyorduk. Çok haklısın kak.

0|0
    0|0
  • haklısın ve değilsin. ekleşelim diye ön bi bilgi olabili. buda asılıyomu denebılıyo ama şu da var artık kızlazr ergen saldırısı sorularını sormuyor.

0|0
    0|0
  • birine mesaj atarken zaten o seçeneği kaldırıp cevap vermesini beklerim. bi süre sonra tekrar kapatırım

0|0
    0|0
  • Heheh sırf bu yüzden millete cevap yazamıyorum arkadaş olarak da zaten eklemek istemiyorum kimseyi bunu dikkate alın gençler özellikle yeni üyeler:) Evet haklısın:D

0|0
    0|0
  • kimse mesaj atmasin ne soracaksa gitsin yonetime sorsun kardesim biz sitenin muhtarimiyiz asasasasas

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin.

0|0
    0|0
  • Haklısın :)))))

0|0
    0|0
  • mesaj atan cevap alıp alamıcağını da düşünsün önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• birincisi o gülüşü tanıdım gizliden dikkatimi çekmişti:)))ikncisi arkadaş dışında kmseye mesaj atma gibi bir isteğim olmadı he ama ilklerden mesaj ım açıktı doğruya doğru,bir baktım abazalar işi ileriye götürüyo,ne dediklerini bilmiyolar hemen kapattım he ama ne yapmaya çalışırlar onuda anlamış değilim

1|0
    0|0
  • çok doğru bi konuya parmak bastın... evcil kaktüsüm :DD

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Böyle durumlarda cevaplarda mesaj atan nicki arıyorum ve bulduğum ilk soruda mesajına cevap veremedim ayarlarından dolayı diyorum. Gıcık olduğum bir durum.

1|0
    0|0
  • Haklısın diyenlerin listesine ekle benide :)

1|0
    0|0
  • allah razı olsun canım ya güzel konuya değinmişsin...bıkdım bende bu durumdan..iyide mesaj atıyorsan açda bizde sana atalım değilmi...

1|0
    0|0
    • Çoğu farkında değil.

• gerçekden hayretler ama bence çoğu bilinçli yapıyor..ekleyelim diye olabilir...önce arkadaşlık teklifi yolluyor..sonra mesaj..bakdık atamıyoruz ekleriz sanıyor herhalde...

• 1|0
    0|0
  • Ay sinir oluyorum ona yaaa. :)

Çok haklısın.Ben o yüzden yanıtla düğmesine tıklayıp ardından direkt mesajı gönder düğmesine tıklıyorum.Baktım gitmiyor muhatap olmuyorum.

1|0
    0|0
    • Ben de dün, uzun uzun yazmışım bir çenebazlığım tutmuş. Bi baktım gitmedi. Yazı da silindi.

• Sinir bozucu bi durum.Ben de çok yaşadım.Sitenin çok eksiği var zaten.

• okuyunca ayarlara baktım... benim de açıkmış herkese yaa iyi ki söyledin :D teşekkür...

1|0
    0|0
  • neye benziyor biliyor musun bu: alış veriş yapıp da kasa da kalmaya:D

2|0
    0|0
  • Haklısın . Ama yardım isteyenin de bunu düşünüp ayarlarını değiştirmesi gerekir .

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın.

Öyle bir ayar olmalı.

1|0
    0|0
  • o üyenin saflığı demek istiyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın...

0|0
    0|0