Fedakarlık konusunda ne kadar cömertsiniz?

Aşkınız hayatınızın erkeği ve kadınına çok acil organ nakli gerekse bir böbreğinizi veya bir uzvunuzu bağışlarmısınız.

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiç düşünmeden, gözümü bile kırpmadan hemde. Aşk paylaşmak değilmidir !..

0|0
    0|0
    • her konuda süper olduğun kesin ama vefa başka bir şey demekki sen hakikaten tam aşk kadınısın ve mükemmel insan örneğisin .

• O zaman yanlış kurdum cümlemi, hangi vicdanlı insan yapmaz ki bunu ,

• tam bir türk kadınısın vefalı özverili ve hayatın akışına göre herşeye gögüs geren abide gibi sağlam kadın ( o sensin )

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 9

• ben bu konuda duyarlıyım hastanelerle çok haşir neşir olduğum için ihtiyaçları, o sıra organ bekleyen ailelerin durumunu az çok biliyorum bundan 4 5 sene önce komşumuzun 12 yaşındaki kızına böbreğimin birini vermek istedim ama uyuşmazlık oldu sanırım veremedim ama böyle bir durumda kim olursa olsun düşünmeden veririm

0|0
    0|0
    • türk erkeği.genelleme yapmalayalım ama biz Türk insanı bu konuda çok duyarlıyız ama bilnçsisiz,nakil ve doku konusunda dünya sıralamsında sonlardayız.

• haklısın ben bir deneme amaçlı test yaptırdım bu konularda bilgisi olanlar biliyordur çok fazla insanla dokum tutmuyormuş yakın akrabalar dışında,ama böyle bir durum olduğunda yine denerim şansımı özelikle çocuklara biraz fazla düşkünüm onlara ne olursa yardım etmek isterim

• .başıma ne geliyorsa bu huyun yüzünden geliyor

0|0
    0|0
    • olsun buna pişman olmayacaksın.düşünsene bir bebek doğumundan ölümüne kadar ne sevinçler yaşıyor o sevinçler uğruna herşeye bedeldir hayat.

• Evet gerçekten çok haklısın..

• iki tane olan herseyi verebılırım...

0|0
    0|0
  • Sadece aile ancak evli olmuş olsam ozaman olur ama sevgili,sözlü,nişanlıya asla ,çünkü durma garantisi yok nekadar sevdigini ifade etsede , insan sonuçta fazla deger vermiyeceksin yoksa erkegin cinsel organi gibi "afedersin kalkar"

0|0
    0|0
  • yardıma muhtaç ve benim ona yardımım dokunacaksa gözümü kırpmam yalnız bu insan bir yabancıysa yaparım yani sevgilim dışında olanlara yaparım

0|0
    0|0
  • Her türlü veririm.

0|0
    0|0
  • çoluk çomak varsa olur yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • tereddüt bile etmeden bağışlarım

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasın sevgilime organ felan vermem