Galatasaray kaşınıyormu ?

en son ş. liginde real madridten iki maçta 10 gol yediler . sonrasında fenerlilere soz rool modrodlo hoç moç yoptonozmo diye hava atıyolar . . bugun gelmişler real madridle hazırlık maçı yapmak istiyorlar arlanmıyor bunlar bu maçta kaç tane yerler sizce ? objektif olun cimbomlular :D

Güncellemeler:
katılıyorum ben buna ya :D

http://i.hizliresim.com/d2k2YL.jpg

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• onu bırak da, şampiyonlar ligine gidiyorsun ve doğru düzgün transfer yapmıyorsun. eldekilerin çoğu aynı oyuncular ve geçen sene 4-4 lük oynayan oyuncular :)

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Derdi seni mi gerdi?

0|2
    0|1
  • Yalan değil siz hiç realle maç yaptiniz mi? :D sizin gibi lazio falan oynamıyorlar, adamlarin bir futbolcusu bizim takımımızi satin alacak kadar neredeyse

0|1
    0|1
    • Siz hiç riilli miç yiptniz mi :d l*n uyuz hazırlık maçı yapmadık mi. . Üç iki yendiler bizi bak üç iki diyorum 6 bir demiyorum mpmhwgwtmt

• Sizinde olsaydi elinizden alanmi var avrupa adina ne yaptinizda çirkefleşip bizi eleştiriyorsunuz adam olun benim canimi sıkmayin :D

• Ho ho ho , ulan şu şampiyonlar ligi maçları bir başlasn ben görecem sizi. . Resmen kucaktan kucağa alacaklar sizi. . Ben yine burada olacam uzun kız

Erkekler Ne Diyor 15

• Öncelikle daveti real madrid gönderdi bunu ögren fenerbahceyi cagiricak halleri yoktu saniyorum bir clye katilsanizda sonra 4 4 diye dalga gecmeye cslissaniz bu arada 4 cevabinida aldiniz saniyorum yildizlari say.

1|1
    0|1
    • Real madridmi gönder di gerçekten? Adamlar güç testi yapılacak takımıda biliyor anasını satım :D

• Sen. adamsin. d

• herifler iki maçta 10 gol yiyebilir biz de zamanında 8 tane yedik ama sonuç Herifler Şampiyonlar liginde oynuyor biraz objektif olursan durum budur.

0|4
    0|1
  • Mazlumu getirin bana gibi :)

0|0
    0|0
  • Shaktardan 3 yiyen 180 dk de 1 gol atamayan takımın taraftarı madrid bizle santiago kupa maçı yapmak için teklifde bulundu biz değil. Hayatında hiç madridle maç yapmamışsîn bu soruyu sorma lüksünde yok. Sana hiç madride karşı beş beş beş diye bağırmak nasip olmadığı için bilemezsin sahasında kupa aldığımız sponsor takımcîk

0|1
    0|0
    • dostum onlarla maç yapmak marifet mi ? yoksa onlardan 10 gol yemek mi marifet :D . bizde yaptık zamanında hazırlık maçıda olsa . hani marifet gibi bakarsınız ya :D . git araştır bakalım

• yanlışın var. real madrid teklif ediyor hazırlık maçını Santiago barnabeu kupası için. bundada kaşınılan bir durum yok. adam gibi takım olsaydı fenev onlar da fenevi davet etseydi

0|3
    0|0
    • real madrid mi davet ediyor ? bjgöejdjhxfbv iyice araştırdınmı ? bence galatasaray davet gönderdi. dün okudum haberlerde . bak emin ol dayanıklılık gücünü test ediyor galatasaray :DDDDDDDDDDDDDD

• arkadaşım lig başlamış oluyot zaten niye hazırlık maçı yapsın galatasaray. üstelik hafta içi. hem masraf yapacak madride gidecek üstelik helip hafta sonu lig maçına çıkacak. real teklif ettiği için kabul ediyor zaten. sen iyice araştır bence

• Dostum ben sadce Ronaldo 4 tane atar dyirm
    Hatta o Ronaldo rahat durmaaz defanstan surer topu kaleciye calim atsr goal atar ki birdha gs konusmasin

0|1
    0|0
  • sadece ronaldo 3 atar gerisini bilmem

0|1
    0|1
  • turk erkekleri ukraynaya kiz tavlamaya giderken fener vurdurmaya gidiyor ukraynaya yalnis anlama vurdurmaktan kastim rezil etmek icin biz turkleri

0|1
    0|0
  • Madrid takmaz bunlari hazirlik diye. Ama yine de bikac tane kacip yollar

0|0
    0|0
  • dostum adamlar barnabeu kupası için bizi davet ediyolarsa biz napalım :D

0|1
    0|0
    • Ahahag ulan parçalayacklar sizi resmen : D

• acınız taze sizin alıyorum sizi kardeşim ama siz daha bırak real madridi shkatardan kendi eşit gücünüzdeki takımdan 3 yiyyorsunuz :D :D

0|0
    0|0
  • feneve biz koyunca kupa başkası koyunca para veriyorlar p... gıbıyız. d

1|1
    0|0
  • bu fenerliler hala konuşuyor mu?
    cidden komiksiniz.

0|0
    0|0
  • Hadi abim uefaya gidin ananizin ligine. d

0|0
    0|0
  • işte bu spor olayını mahfeden Fenerbahçe zihniyeti örnek !!! Öncelikle spor yenmek için değildir amaç sadece o değildir her zaman bazen spor kardeşliktir yenmek yenilmektir bazen yenmek için yenilmek daha iyi oynamak için rezil olmaktır yeri gelir... siz fenerbahçe olarak bunu algılayamadınız bir türlü yıllardır Türkiye de futbolun pisleşmesinde büyük rolünüz var aferin size zihniyetsiz ve kaşarlanmış bir fanatik yapınız var daha ne deyim siz kaşınıyorsunuz aslında

1|0
    0|1
Yükleniyor...