Sevgilinizin ailesi ile tek başınıza tanışmaya gideceğiz zaman ne giymek uygun olur?

Arkadaşlar, yakın vakitte beni ailesi ile tanıştıracak sevgilim. Beyler, sevgilinizin ailesi ile tek başınıza tanışmaya gideceğiz zaman ne giymek uygun olur? Hanımlar, sevgiliniz nasıl bir giyim tarzı ile ailenizle tanışmaya gelmeli tavsiyelerinizi bekliyorum.

(Normalde casual giyinirim ama o günün ağırlığı için biraz daha ciddi kıyafetler olmalı kesinlikle.)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bence serseri gibi giyinme, sokuk kot pantalonlar oluyor hani onlari sakin giyme. sacini guzel yakisan sekiler kesitr trasini ol eller tirnaklar bakimli olsun. ayakkabini boyat spor degilse. casual takilabilirsin, bana gore bunda sakinca yoq. henuz damat olmuyon daha :) kisacasi temiz ve bakimli giyin sorun cikmaz. hayirlisi hakkinizda

0|0
    0|0
    • teşekkürler takım için erken bende kumaş pantolon, gölek, triko ve ceketimle gitmeyi düşünüyorum.

• rica ederim seni hangi tarz karizmatik sempatik gosteriyorsa onu giy kendini rahat ettigin kiyafet giyin, ustunde yabanci durmasin orada

• Katılıyorum...

Kızlar Ne Diyor 4

• Casual giyime devam et ...

0|0
    0|0
  • Hoş kumaş bir pantalon

Gömlek

Üstüne triko kazak olabilir

Ama sevgiline sor bence bunu o ailesini iyi tanır neticede..

0|0
    0|0
  • düzgün pantolon ve kazak renk uyumu olsun ama takım elbisede olmasın her zamanki giyimine yakın olsun farklı kişilik sergilemenin anlamı yok

0|0
    0|0
  • tanışma için normal giyindiğin gibi giyin . bence takım elbise filan giyme .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Takım giyme ama yine spor ceket falan olsun, kot pantolon falan ama takım giyme... rahat ol...kızın ailesi yemez seni :)

0|0
    0|0
  • smokin giyecek halin yok ya. normalde nasıl giyiniyorsan öyle git. temiz, pak olduktan sonra gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • İstemeye gittiğinizde takım giyersin

bu sırada bir tanışma spor giyin birşey olmaz

0|0
    0|0
  • kesinlikle takım olmalı

0|0
    0|0
  • güzel bir takım elbise

0|0
    0|0